Dům s bazénem

Financování nemovitostí
Nabízíme bankovní financování a nejlevnější bydlení včetně dostupných hypoték. Pro naše registrované klienty zajišťujeme financování nemovitostí, včetně refinancování vlastněných nemovitostí. Hledáte levnější pronájem, nebo chcete koupit levnější byt? Řadíme nemovitosti od nejlevnější ceny za m2 a to jak prodeje, tak i pronájmy u všech typů nemovitostí.

Prodáváte byt, máte zájemce, ale ten nemůže sehnat hypotéku? S velkou úspěšností zajišťujeme financování, úvěry, refinancování či americké hypotéky bez jakýchkoli poplatků. Financování zajišťujeme oproti ručení nemovitosti s velkou úspěšností pouze u český bank! Náš generální partner v oblasti financování se řadí k těm nejúspěšnějším v zajišťování bankovních úvěrů, hypoték a refinancování, a to bez jakýchkoli poplatků předem.


Tuto službu zajišťujeme bezplatně pro naše zájemce o nemovitosti našich klientů, kteří inzerují na našem portálu www.jenreality.cz nabídku nemovitostí. Tato služba je jak pro RK a makléře, tak i pro soukromé inzerenty. V případě zájmu se zaregistrujte na titulní straně portálu vpravo nahoře jako soukromý inzerent.