Dům s bazénem

Inzerce bez realitky zdarma.

Realitní portál https://www.jenreality.cz/ umožňuje vlastníkům nemovitostí rychlým způsobem zcela zdarma až do odvolání, kdy budou spuštěny nadstandardní služby a další projekty.

Registrace je snadná a jednoduchá, stačí se zaregistrovat na titulní straně https://www.jenreality.cz/registrace-inzerenta/ a pak můžete vložit inzerát. Inzerovat na realitním portálu, kde inzerují realitní kanceláře má několik výhod. Tyto portály mají totiž mnohem větší návštěvnost než ty, určené pouze soukromým inzerentům. Na nich sice inzerent avizuje, že inzeruje bez realitky, ale nezabrání tomu, aby mu realitní makléři nenabízeli své služby. Navíc na těchto portálech mnohdy skrytě inzerují realitní makléři.

Ne všude je zdarma, co je nabízeno zdarma.

Inzerovat lze i na jiných portálech s inzercí A-Z, jako je například bazos.cz zdarma. Jenže ono to tak úplně zdarma není. Denně tam přibude kolem 1 500 inzerátů a celkem jich je přes 40 000. Většina z nich je však inzerce realitních makléřů, protože aktivních soukromých inzerátů je na všech realitních portálech včetně bezrealitky.cz kolem 12 000. Při tak velké denním nárůstu inzerce na Bazoši musíte topovat, jinak inzerát nikdo nenajde. Takže v konečné fázi za inzerce „zdarma“ platíte. U nás se váš inzerát neztratí „v davu“.

Výhodou našeho portálu jenreality.cz je množství nabídek, a tak můžete konkurovat stávajícím nabídkám cenou. Jen za poslední měsíc bylo zveřejněno 5 800 nabídek realit. Další výhodou je, že můžete konkurovat cenou. Náš systém Vám vyhodnotí průměrnou nabízenou cenu srovnatelné nemovitosti ve vaší lokalitě a vy tak máte možnost konkurovat o něco nižší cenou. Realitní provize se pohybuje kolem 4% a my navrhujeme stanovit cenu nabízené nemovitosti minimálně o 5% nižší. Navíc, na našem portálu lze vyhledávat podle nejnižší ceny za m2.

Slevte z požadované ceny hned na začátku. Prodej realit ze známých důvodů stagnuje. Konečný kupec nemá dostatek finančních prostředků, protože hypotéky jsou nedostupné a investoři čekají na pokles cen nabízených realit. Je třeba si proto uvědomit, že většina prodávajících bude ochotna těch 5 % z požadované ceny slevit. Jak se říká, čas jsou peníze. Vidíme to na našem portále. Kdo trvá na požadované ceně, často neprodá ani za tři měsíce. Kdo sleví, nebo hned od počátku stanoví nižší cenu, prodá mnohem rychleji.

Nemovitost je třeba na prodej dobře připravit a pořídit fotografie na profesionální úrovni. Fotografie je „obal“, který prodává. Připravujeme další služby a projekty, které budou zpoplatněny, jako například topování, tip regionu a další speciálněji zaměřené projekty, z nich jedním bude inzertní portál pouze pro vlastníky realit. Jedním vložením inzerátu pak budete moci inzerovat jak na našem portálu, tak na portálu „bez realitky“, což přinese násobně vyšší počet zobrazení nabídky. Vložte si k nám vaši nabídku, pomůžete nastartovat samostatný portál bez realitky a navíc zdarma.