Dům s bazénem

O nás

Prodej realit stagnuje, ceny nemovitostí jsou na jejich maximu a hypotéky jsou pro většinu zájemců o koupi nemovitosti nedostupné. To negativním způsobem zásadně ovlivnilo ekonomiku realitních kanceláří a makléřů, kdy došlo k výraznému poklesu tržeb, ale provozní náklady zůstaly stejné, náklady za inzerci nevyjímaje.

Proto jsme se rozhodli spustit realitní portál, který bude umožňovat základní inzerci realit zdarma jak pro realitáře, tak pro soukromé inzerenty. Postupně, jakmile si to vyžádá množství nabízených nemovitostí budou přidány další funkce, jako je topování, tip regionu či tip serveru a další služby. Stejně bude postupně podle zájmu realitních kanceláří rozšiřována nabídka realitních můstků.

Naše společnost Milenium Projekt s.r.o. byla založena v roce 2019 s cílem provozovat internetové portály. Vedle dříve zprovozněných portálů https://www.praceblizko.cz a https://www.firmablizko.cz jsme v květnu 2023 spustili realitní portál https://www.jenreality.cz a reagujeme tak na stávající situaci na trhu realit.

Seznam aktivních můstků naleznete v patičce webu a dále v registračním formuláři RK. Pokud používáte jiný můstek, je na vás, můžete zvážit přechod k některému z naší nabídky, nebo nás kontaktujte s požadavkem na přidání dalšího realitního můstku. Další můstky budou přidávány podle počtu žádostí RK a objemu jejich nabídky realit.

Náš portál je pochopitelně otevřen i soukromým inzerentům, vlastníkům nemovitostí. Inzerující při zadání inzerátu může skrýt své kontaktní údaje a označit svoji nabídku symbolem, že si nepřeje být kontaktován realitkou. Zájemci pak mohou inzerenta kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Vedle toho vám můžeme zajistit sepsání kupní či nájemní smlouvy a vložit návrh na vklad změn u nemovitosti do Katastru nemovitostí. 

V Praze dne 5.5.2023

Milenium Projekt s.r.o., IČ: 08381887, se sídlem: Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 – Vinohrady, provozovatel portálu inzerce realit na webové adrese https://www.jenreality.cz