Zpět na výpis

Bunkr s možností vybudování montované nástavby na prodej!

Očihov
Hotely
Dobrý
G - Mimořádně nehospodárná
21 m2
450 000 21 428,57 Kč / m2
Datum vložení: 21.05.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

Hledáte netradiční formu nemovitosti, do níž byste investovali? Pak je možná právě tato nabídka to pravé pro vás! Jedná se o betonový bunkr, který lze použít pro účel rekreace - ať už vlastní, nebo k dalšímu pronájmu.

Bunkr se nachází mezi polemi, v malebném prostředí, kde jste obklopeni zelení. Nedaleko od nemovitosti se nachází obce Očihov a Očihovec. Rozloha vnitřních prostor je 21 m2. K bunkru je vypracována studie na případnou výstavbu montované nástavby pro netradiční ubytování, jakým je například útulna. WC je zde možné řešit suchou formou, nebo chemicky, voda je k dispozici užitková z potoka, který se nachází jen několik metrů od nemovitosti. Případnou pitnou vodu je nutno řešit dovážkou. Bunkr nedisponuje elektřinou, avšak nabízí se zde možnost zbudování solárních panelů.

V obci Očihov najdete vzdálený od domu 1,5 km. Nakoupit si můžete také v Podbořanech (10 min. autem), kde najdete různé obchody a služby. Za 40 minut se autem dostanete do Chomutova, za 50 minut můžete být v Karlových Varech, no a do Plzně, stejně jako do centra Prahy, se dostanete automobilem za hodinu a čtvrt.

V okolí se nachází mnoho kulturních, historických i přírodních klenotů, jejichž objevování udělá radost dětem i dospělým. Je zde také spousta vyhlídek a nespočet rozlehlých lesů. Okolí je zkrátka ideální pro milovníky přírody, sportu, ale i odpočinku. Výlet si navíc můžete udělat v Ústeckém, Středočeském, Plzeňském i Karlovarském kraji, aniž byste museli absolvovat dalekou cestu - vyjmenované kraje se totiž nedaleko odtud prolínají.

Lokalita

OkresLouny
ObecOčihov
UliceSkryto
č. domovní / č. orientační42

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky12232
Datum aktualizace21.05.2024
Druh objektuKamenná
VybavenoNe
Zastavěná plocha m221
Užitná plocha m221
Plocha parcely m221
Počet garáží
DopravaSilnice
KomunikaceNeupravená
Plocha zahrady m221
Počet podlaží objektu1
KategorieUbytování
Typ domuPřízemní
Typ zařízeníHotel
Stav objektuDobrý

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: lname: