Byt 1+kk Estepona
Byt 1+kk Estepona
Byt 1+kk Estepona
Byt 1+kk Estepona
Byt 1+kk Estepona
Byt 1+kk Estepona
Byt 1+kk Estepona
Byt 1+kk Estepona
Byt 1+kk Estepona
Byt 1+kk Estepona
+ 7 fotografií
Prodej
Zpět na výpis

Byt 1+kk Estepona

Estepona
Byty
Novostavba
Osobní
Cihlová
85 m2
348 000,00 4 094,12 € / m2
Datum vložení: 20.05.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

Nový vývoj: [Lůžka: 2 - 3] [Vany: 2 - 2] [Zastavěná plocha: 85,00 m2 - 135,00 m2].

Naše architektura je víc než to, co vidíte. Věříme v design, který přesahuje estetiku, a vytváříme domy navržené tak, abyste byli šťastní. Prostory koncipované s citem a navržené tak, aby se přizpůsobily vám, vašemu městu a planetě. Stavíme domy, ve kterých je design mnohem víc než design: je to #PureDesign.

Tato výstavba reinterpretuje středomořské dědictví pobřeží Costa del Sol prostřednictvím moderní a kvalitní architektury. Prostředí plynule splývá s okolní přírodou. Zahrady jsou plně upraveny tak, aby se do nich vešly velkolepé společné prostory, zasazené do nádherného prostředí Nové zlaté míle. Tento inovativní a udržitelný projekt je navržen tak, aby poskytoval skutečný středomořský životní styl. Tak, aby život plynul vaším tempem a každý okamžik byl vaším okamžikem.

Tento projekt, inspirovaný pevností klasických staveb, avšak prodchnutý plynulými konturami, přináší pocit radosti bez námahy. Chytře zastíněné exteriéry, velkorysé prostory teras a všeobjímající okna zajišťují nejlepší využití slunečního světla po celý rok. Tyto designové detaily sjednocují krásu vnějšího prostředí s veškerým komfortem domova.

Tato zástavba shlíží na Středozemní moře a zároveň je chráněna pohořím Sierra Bermeja, které tak blaženě splývá s přírodní krajinou. Objevte tisíce odstínů východu slunce na obzoru a oddejte se působivým západům slunce, které předznamenávají začátek dlouhých letních večerů. Ať už se nacházíte na jedné z velkých teras, ve vlastní zahradě nebo na panoramatickém soláriu v podkrovním apartmánu, ať už jste kdekoli, Středozemní moře vám leží u nohou.

Řeka Guadalmansa na své cestě k moři utváří profil kopců. Z jejích svahů se pobřeží táhne až k obzoru a výhledy jsou úchvatné. Výsadní enkláva pro tuto zástavbu, dokonale propojená s Esteponou a Marbellou, takže si můžete užívat dokonalý plán každý den, v každém ročním období a po celý rok. Jen si představte, co budete chtít dělat zítra: surfování nebo pěší turistiku, potápění nebo jízdu na koni, golf nebo nakupování. Máte milion možností, včetně kompletního kulturního programu hlavního města Malagy, exkluzivních butiků v Puerto Banús nebo nejlepších restaurací vysoké kuchyně v Marbelle. To vše je jen co by kamenem dohodil.

Chcete si užít pláž, sport nebo hory? Ať už dáváte přednost čemukoli, vše máte na dosah ruky: supermarkety, restaurace, butiky, golfové kluby, vodní sporty, školy, nemocnice... Tato zástavba vám přináší všechny možnosti a všechny služby, které potřebujete pro lepší způsob života.

Tato zástavba se nachází v Esteponě, jednom z nejatraktivnějších koutů pobřeží Costa del Sol. Město se stalo jedním z nejvyhledávanějších míst na pobřeží Costa del Sol díky kvalitě života a široké nabídce volnočasových aktivit a životního stylu. Přesto zůstává věrné svým kořenům a je plné andaluského šarmu. Množství kvalitních golfových klubů v této oblasti ospravedlňuje, proč je tato oblast známá jako "Costa...

Lokalita

Okres
ObecEstepona
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázkyF9185
Datum aktualizace21.05.2024
K dispozici od20.05.2024
Druh objektuCihlová
Užitná plocha m285
Plocha parcely m285
Plocha terasy m217
Počet garáží
Datum nastěhování20.05.2024
Počet podlaží objektu1
Číslo podlaží v domě3
KategorieByty
Dispozice bytu2+kk
VlastnictvíOsobní
Stav bytuNovostavba

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: lname: