Byt 1+kk Estepona
Byt 1+kk Estepona
Byt 1+kk Estepona
Byt 1+kk Estepona
Byt 1+kk Estepona
Byt 1+kk Estepona
Byt 1+kk Estepona
Byt 1+kk Estepona
Byt 1+kk Estepona
Byt 1+kk Estepona
+ 7 fotografií
Prodej
Zpět na výpis

Byt 1+kk Estepona

Estepona
Byty
Novostavba
Osobní
Cihlová
Garáž
89 m2
414 000,00 4 651,69 € / m2
Datum vložení: 20.05.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

Nový vývoj: [Lůžka: 2 - 3] [Vany: 2 - 2] [Zastavěná plocha: 89,00 m2 - 108,00 m2].

VAŠE SOUKROMÁ OÁZA

Tato nejnovější etapa nabízí 88 exkluzivních domů speciálně navržených tak, abyste si mohli užívat středomořského životního stylu. Jižní expozice, prosklené plochy a velké terasy zajišťují optimální využití slunečního světla. Uvnitř je unikátní rozdělení speciálně navrženo tak, aby nabízelo prostorné obytné prostory, kde je interiér propojen s venkovními plochami pro maximální využití světla a prostoru. Otevřený obývací prostor s kuchyní plynule přechází a propojuje se s velkou terasou, čímž vzniká jedinečný obytný prostor. Skleněné zábradlí, které uzavírá velkou terasu, poskytuje jedinečný výhled do přírody.

Krásné domy nabízejí výběr z apartmánů se 2 a 3 ložnicemi a penthousů. Přízemní domy jsou ideální pro rodinu a nabízejí velkou terasu a soukromou zahradu. Velkolepé penthousy se soláriem jsou dokonalým vyhlídkovým místem, odkud si lze vychutnat neuvěřitelný výhled na moře a okolní krajinu Estepony. Odpočívejte ve své soukromé oáze a zažijte jedinečný životní styl doplněný veškerým zázemím této skutečně krásné zástavby.

Vysoká kvalita použitých materiálů je doplněna jedinečným architektonickým řešením. Pozoruhodná orientace domů a jejich vnitřní rozmístění byly speciálně koncipovány tak, aby co nejlépe využívaly přirozené světlo a společné prostory.

Kromě toho posilovna a lázeňské prostory zvyšují hodnotu designu a poskytují prostor, v němž lze jednoduše relaxovat, cvičit nebo pracovat z domova v naší úžasné coworkingové zóně . Dlouhý seznam detailů je navržen tak, aby vám usnadnil život a vy jste si mohli užívat privilegované klima Estepony a vánek Středozemního moře. Komplex nabízí svým majitelům exkluzivní a kompletní SPA, kde se můžete ponořit do vody a jednoduše relaxovat a odpočívat. Jeho přímý přístup z upravené zóny vybízí k relaxaci a užívání fantastického zázemí, které doplňuje prostor s převlékárnami , toaletami a sprchami.

Nachází se v privilegované enklávě na půli cesty mezi Esteponou a Marbellou, jejíž vyvýšená poloha vám umožní vychutnat si jedinečný výhled na středomořský horizont.
Největší nabídka nemovitostí ve Španělsku a profesionální realitní servis v češtině na www.ibero-casa.com

Lokalita

Okres
ObecEstepona
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázkyF5544
Datum aktualizace21.05.2024
K dispozici od20.05.2024
Druh objektuCihlová
Užitná plocha m289
Plocha parcely m289
Plocha terasy m235
Počet parkovišť1
Počet garáží1
Datum nastěhování20.05.2024
Počet podlaží objektu1
Číslo podlaží v domě3
KategorieByty
Dispozice bytu2+kk
VlastnictvíOsobní
Stav bytuNovostavba

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: fullname: