Byt 1+kk Rincón de la Victoria
Byt 1+kk Rincón de la Victoria
Byt 1+kk Rincón de la Victoria
Byt 1+kk Rincón de la Victoria
Byt 1+kk Rincón de la Victoria
Byt 1+kk Rincón de la Victoria
Byt 1+kk Rincón de la Victoria
Byt 1+kk Rincón de la Victoria
Byt 1+kk Rincón de la Victoria
Byt 1+kk Rincón de la Victoria
+ 7 fotografií
Prodej
Zpět na výpis

Byt 1+kk Rincón de la Victoria

Rincón de la Victoria
Byty
Novostavba
Osobní
Cihlová
Garáž
85 m2
385 000,00 4 529,41 € / m2
Datum vložení: 20.05.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

Nový vývoj: [Lůžka: 2 - 3] [Vany: 2 - 2] [Zastavěná plocha: 85,00 m2 - 114,00 m2].

Příroda a architektura se snoubí v tomto developerském projektu, který je inspirován klidem a soukromím indonéských ostrovů. Jeho avantgardní domy i kompletní společné prostory jsou rozmístěny tak, aby se začlenily do prostředí. S vegetací a krajinou jako kulisou se tento projekt otevírá nádherným výhledům na záliv Malagy, aniž by se vzdával panoramatického výhledu, který komplex obklopuje. Tento developerský projekt se nachází na bezkonkurenčním místě, daleko od ruchu pobřeží Costa del Sol, ale zároveň v blízkosti všeho, co potřebujete. Lokalita s velkou krajinářskou hodnotou, která kombinuje to nejlepší z moře a hor. Příroda ve své nejčistší podobě jen 20 minut od centra Malagy, 30 minut od mezinárodního letiště a necelou hodinu od Marbelly.

Všechny potřebné služby, přímý přístup na dálnici A-7 a pláž vzdálená 10 minut. Ačkoli pokud je vaše věc je pěší turistika nebo rafting, máte méně než hodinu řeky Genil a přírodních parků hor La Tejada, Alminara a Alhama; Také Los Montes de Málaga krok a půl hodiny od La Viñuela nádrže, kde můžete trénovat kanoistiku a koupat se v jeho tyrkysové vody. A pokud vás láká golf, na hřiště Añoreta to budete mít jen 6 minut.

Abychom co nejlépe využili jeho mimořádnou polohu, vsadili jsme na prestižní architektonickou firmu v Malaze, která má bohaté zkušenosti a rozsáhlé znalosti terénu. Jeho přístup byl stejně jednoduchý jako efektivní: uspořádat budovy lineárním způsobem na vyhlídce La Zenaida, kde se budovy a jejich velké terasy vynořují jako vrstvy samotné hory. Útes s hranatými tvary, na jehož úpatí se rozprostírá působivý nekonečný bazén, z něhož nás pocit beztíže vynáší nad horizont.

Z nekonečných teras této zástavby se prosté plynutí dne stává podívanou. Z tohoto důvodu jsme chtěli exteriér začlenit do každého prostoru vašeho domu. A aby
toho jsme se rozhodli instalovat velká okna do velkého prostoru, který tvoří obývací pokoj s velkou otevřenou kuchyní. Stačí je jen otevřít a nechat vánek a středomořské slunce, aby se staly součástí vašeho domova.
Největší nabídka nemovitostí ve Španělsku a profesionální realitní servis v češtině na www.ibero-casa.com

Lokalita

Okres
ObecRincón de la Victoria
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázkyF8265
Datum aktualizace21.05.2024
K dispozici od20.05.2024
Druh objektuCihlová
Užitná plocha m285
Plocha parcely m285
Plocha terasy m216
Počet parkovišť1
Počet garáží1
Datum nastěhování20.05.2024
Počet podlaží objektu1
Číslo podlaží v domě3
KategorieByty
Dispozice bytu2+kk
VlastnictvíOsobní
Stav bytuNovostavba

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: lname: fullname: phone: