Byt 2+kk Aguas Nuevas
Byt 2+kk Aguas Nuevas
Byt 2+kk Aguas Nuevas
Byt 2+kk Aguas Nuevas
Byt 2+kk Aguas Nuevas
Byt 2+kk Aguas Nuevas
Byt 2+kk Aguas Nuevas
Byt 2+kk Aguas Nuevas
Byt 2+kk Aguas Nuevas
Byt 2+kk Aguas Nuevas
+ 7 fotografií
Prodej
Zpět na výpis

Byt 2+kk Aguas Nuevas

Aguas Nuevas
Byty
Velmi dobrý
Osobní
Cihlová
98 m2
145 990,00 1 489,69 € / m2
Datum vložení: 28.06.2024 Poslední aktualizace: 28.06.2024

Nádherný bungalov v nejvyšším patře v Aguas Nuevas. Aguas Nuevas je dobře známá oblast v Torrevieja a má velmi dobrou polohu v blízkosti velkého nákupního centra Habaneras a vodního parku Aquopolis. V blízkosti apartmánu najdete několik restaurací a supermarketů jako Carrefour a Lidl. Byt má tři ložnice, dvě koupelny, samostatnou kuchyň, pěkný obývací prostor, velkou a slunnou terasu a s nemovitostí máte také malou zahradu, kde najdete schodiště do nemovitosti. Rezidence nabízí pěkně velkou komunální zahradu a bazén.

Torrevieja je pobřežní město ležící v provincii Alicante v jihovýchodní části Španělska. Leží na pobřeží Costa Blanca, které je známé svými krásnými plážemi a středomořským podnebím. Zde je několik klíčových informací o Torrevieji:

Poloha: Torrevieja je součástí Valencijského společenství a nachází se na pobřeží Costa Blanca, přibližně 50 km jižně od Alicante.

Podnebí: Ve městě panuje středomořské klima s mírnými zimami a horkými léty. Díky tomuto podnebí a blízkosti moře je Torrevieja oblíbeným cílem turistů a cizinců.

Solná jezera: Torrevieja je známá svými solnými jezery, mezi něž patří Laguna Salada de la Mata a Laguna de Torrevieja. Tato solná jezera mají narůžovělou barvu a jsou významnou součástí krajiny města.

Turistický ruch: Cestovní ruch hraje v ekonomice Torrevieji zásadní roli. Návštěvníky sem lákají písečné pláže, rušný noční život a kulturní památky. Město má také dlouhou pobřežní promenádu, přístav a různé parky.

Kulturní zajímavosti: Ve městě se nachází několik kulturních a historických památek, včetně kostela Neposkvrněného početí a strážní věže Torre del Moro s panoramatickým výhledem na okolí.

Ekonomika: V okolí se nachází několik památek, např: Kromě cestovního ruchu se hospodářství Torrevieji opírá o rybolov, produkci soli a zemědělství. Solný průmysl byl pro region historicky důležitý.

Komunita emigrantů: Stejně jako v mnoha jiných pobřežních oblastech Španělska i v Torrevieji žije významná komunita cizinců, kteří se zde rozhodli žít buď sezónně, nebo trvale.

Festivaly: Ve městě se během roku konají různé slavnosti, jako je karneval, Semana Santa (Svatý týden) a mezinárodní soutěž Habaneras a Polyphony, která se zaměřuje na sborovou hudbu.

Ať už vás zajímá odpočinek na plážích, poznávání kulturních památek nebo místní kuchyně, Torrevieja nabízí návštěvníkům pestrou škálu zážitků.
Největší nabídka nemovitostí ve Španělsku a profesionální realitní servis v češtině na www.ibero-casa.com

Lokalita

Okres
ObecAguas Nuevas
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázkyF16034
Datum aktualizace28.06.2024
K dispozici od28.06.2024
Druh objektuCihlová
Užitná plocha m298
Plocha parcely m298
Celková podlahová plocha m298
Počet garáží
Datum nastěhování28.06.2024
Počet podlaží objektu1
Číslo podlaží v domě3
KategorieByty
Dispozice bytu3+kk
VlastnictvíOsobní
Stav bytuVelmi dobrý

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: fullname: email: