Zpět na výpis

Bytový dům, Karviná - Hranice 598 m2

U Vodárny, Karviná
Najemní domy
Autobus
Parkování
Novostavba
G - Mimořádně nehospodárná
574 m2
24 990 000 43 536,59 Kč / m2
Konečná cena včetně právního servisu a provize RK
Datum vložení: 20.05.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

Exkluzivně v zastoupení majitele Vám naše společnost nabízí k prodeji dva bytové domy disponující 12-ti bytovými jednotkami a rozsáhlými pozemky.

Snaha tvůrců koncepce projektu i všech řemesel bylo vyzdvižení genia loci místa, ožívajícím v architektonických detailech starých časů, kdy tomuto nároku odpovídá hlavně rekonstruovaná původní fasáda domu, interiér je naopak realizován v duchu moderní bytové architektury, když konečný výsledek realizace podtrhuje vzdušné bydlení poskytující dostatek prostoru klientům požadujícím atmosféru klidu. Dalším cílem nadšenců bylo zachování původní vodárenské věže, která je jednou z mála cenných architektonických připomínek dovedností našich předků v jinak převážně industriální aglomeraci a vdechnout chátrajícímu objektu nový život. Vize byla naplněna výstavbou nových bytů v původním korpusu historického vodojemu, kde se tvůrcům podařilo vybudovat klidné moderní bydlení s esencí historie a tradic v okrajové části Karviné, na zahradě pak při posezení s přáteli v zahradní pergole lze vnímat naplno atmosféru venkova.

Komplex areálu Vista je komplexem dvou budov [věž 86 m2 a přízemní budova 512 m2], prostorného dlážděného nádvoří, zahrady určené k relaxaci a odpočinku obyvatel a pozemků s možností další výstavby. hlavně pro parkování nabízí celkem 12 bytových jednotek plně obsazených solventními, platícími nájemníky. Součástí každého bytu je kuchyňská linka se zabudovanou indukční deskou a horkovzdušnou troubou, nechybí laminátové plovoucí podlahy či kompletně vybavená koupelna. Ke každému bytu je přiděleno parkovací místo [parkoviště má kapacitu 24 stání] a sklepní box o ploše 2×2 m. Ve věži je umístěn evakuační výtah o celkové nosnosti 630 kg, který umožňuje přístup do jednotlivých bytů. Potěší i dobrá dostupnost MHD, nově opravená příjezdová cesta podél celé ulice nebo odpočinková zóna s venkovním krbem.
Všechny nabízené bytové jednotky jsou aktuálně obývány solventními residenty - nájemníky, proto budoucímu majiteli nabízí zajímavý roční výnos.

Rezidence Vista je samostatným areálem, který se nachází na okraji města, v klidné městské části Hranice. Pro dokonalý pocit soukromí je objekt zabezpečen plným betonovým plotem, přístup k nemovitosti je zabezpečen elektronicky ovládanou pojezdovou bránou a také kamerovým systémem.

Nedílnou součástí nemovitostí jsou pozemky o celkové ploše 2 118 m2 [včetně zastavěných ploch], kdy se nabízí možnost využití části pozemků pro další výstavbu. Zastavěná plocha na pozemcích zahrnuje 598 m2, další plochy tvoří ostatní plocha a orná půda. Projekt se budoucímu majiteli nabízí jako prodej společnosti s ručením omezením, když majetek společnosti zahrnuje veškeré výše popsané nemovitosti.

Maximální občanská vybavenost ve všech směrech. Průkaz energetické náročnosti není k dispozici, proto nemovitost inzerujeme podle zákona v energ. třídě G. Finanční poradenství zajistíme zdarma s výhodným úročením. Pro více informací kontaktujte našeho makléře.

Lokalita

ObecKarviná
UliceU Vodárny
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky853/4500
Datum aktualizace21.05.2024
Druh objektuCihlová
DispoziceAtypický
VybavenoČástečně
Zastavěná plocha m2598
Užitná plocha m2574
Celková podlahová plocha m2574
Počet míst k parkování24
Počet parkovišť1
Počet garáží
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
OstatníVýtah
ZástavbaVenkovská
TelekomunikaceInternet
TopeníLokální elektrické
DopravaVlak, silnice, MHD, autobus
KomunikaceBetonová, dlážděná, asfaltová
Plocha zahrady m2548
Počet podlaží objektu9
Stav domuNovostavba
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: fullname: lname: email: