Co zahrnuje prodej nemovitosti
Co zahrnuje prodej nemovitosti
Co zahrnuje prodej nemovitosti
Prodej
Zpět na výpis

Co zahrnuje prodej nemovitosti

Svrkyně
Domy
Před rekonstrukcí
5 a více pokojů
G - Mimořádně nehospodárná
120 m2
cena u makléře  
Informace o ceně u RK
Datum vložení: 11.11.2023 Poslední aktualizace: 11.11.2023

Při prodeji domu je potřeba udělat několik důležitých kroků, abyste maximalizovali své šance na úspěch. Zde je seznam toho, co je potřeba udělat:

1. Stanovení správné ceny: Prodejní cena by měla být realistická a odpovídat tržní hodnotě nemovitosti. Je vhodné požádat o ocenění od odborníka na nemovitosti.

2. Příprava nemovitosti: Dům by měl být dobře udržovaný a čistý. Je vhodné provést důkladnou úklidovou a úpravovou akci, aby se nemovitost prezentovala co nejlépe.

3. Profesionální fotografie: Kvalitní fotografie jsou klíčové pro přitáhnutí potenciálních zájemců. Měly by zobrazovat všechny důležité místnosti a atraktivní prvky nemovitosti.

4. Vytvoření atraktivního inzerátu: Inzerát by měl obsahovat podrobný popis nemovitosti, včetně informací o počtu místností, vybavení, stavu objektu a dalších relevantních faktorech. Vhodné je také zmínit výhody a atraktivní prvky nemovitosti.

5. Marketing a reklama: Inzerát by měl být umístěn na relevantních realitních portálech a dalších online platformách. Měli byste také zvážit tradiční formy reklamy, jako jsou inzeráty v novinách či letáky.

6. Prohlídky nemovitosti: Potenciálním zájemcům by měla být nabídnuta možnost prohlídky domu. Je vhodné se připravit na otázky a poskytnout potřebné informace o nemovitosti.

7. Vyjednávání a uzavření smlouvy: Pokud se najde zájemce, který je ochoten koupit nemovitost, je třeba vyjednat podmínky prodeje a uzavřít kupní smlouvu. Je vhodné se obrátit na právníka, který vám pomůže s přípravou smlouvy a zajištěním bezpečného prodeje.

8. Převod vlastnictví: Po uzavření smlouvy je třeba provést převod vlastnictví nemovitosti. To zahrnuje předání klíčů a přihlášení změny vlastnictví u příslušných úřadů.

Pamatujte si, že prodej nemovitosti může být časově i emocionálně náročný proces. Je proto důležité mít trpělivost a v případě potřeby se obrátit na profesionály, jako jsou realitní agenti a právníci, kteří vám mohou poskytnout odbornou pomoc a poradenství.

Lokalita

UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky18736
Datum aktualizace11.11.2023
Poloha objektuRohový
Druh objektuSmíšená
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice5 a více pokojů
VybavenoNe
Zastavěná plocha m260
Užitná plocha m2120
Plocha parcely m2244
Počet garáží
Počet podlaží objektu2
KategorieDomy a vily
Druh domuRodinný dům
Typ domuPatrový
Stav domuPřed rekonstrukcí
OdpadSeptik, jímka

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Kontakt - REALITY PRORADOST

Kontakt na realitní kancelář REALITY PRORADOST

Vídeňská 1014/18b
639 00 Brno - Štýřice
inzerce@reality-proradost.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: fullname: phone: email: