Dům 1+kk Benahavís
Dům 1+kk Benahavís
Dům 1+kk Benahavís
Dům 1+kk Benahavís
Dům 1+kk Benahavís
Dům 1+kk Benahavís
Dům 1+kk Benahavís
Dům 1+kk Benahavís
Dům 1+kk Benahavís
Dům 1+kk Benahavís
+ 7 fotografií
Prodej
Zpět na výpis

Dům 1+kk Benahavís

Benahavís
Domy
Novostavba
3 pokoje
Garáž
G - Mimořádně nehospodárná
642 m2
5 995 000,00 9 338,01 € / m2
Datum vložení: 20.05.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

Nový vývoj: [Lůžka: 3 - 4] [Vany: 3 - 4] [Zastavěná plocha: 642,00 m2 - 733,00 m2].

Luxusní výstavba 18 individuálně navržených vil situovaných v 200hektarovém venkovském klubovém sídle Real de La Quinta. Vily jsou obklopeny nádhernou přírodou, která hraničí s biosférickou rezervací UNESCO, a nacházejí se pouhých 15 minut od Marbelly. Výhled na Středozemní moře, Gibraltarský průliv a pobřeží Afriky za ním je prostě úchvatný.

V roce 2022 získala v rámci soutěže International Property Awards ocenění "Nejlepší rezidenční projekt na světě". V konkurenci 550 dalších developerských projektů ze všech koutů světa získal také ocenění "Nejlepší architektura v Evropě".

Design světové úrovně: Tyto designově vyspělé domy se budou zcela lišit od všeho, co tu bylo předtím. Všech 18 vil, stejně jako nábytek a vybavení v nich, se od sebe liší. Kromě nádherného výhledu je spojuje to, že všechny mají nejvyšší úroveň designu a všechny vykazují úroveň inovace a kreativity, která se v rezidenčních projektech vyskytuje jen zřídka. Domotika a celkové osvětlení jsou na světové úrovni, takže každá vila je skutečně inteligentním domem. Všechny vily jsou umístěny pro maximální soukromí na individuálních pozemcích, mají velké terasy, rozsáhlé zahrady, skutečné Infinity bazény a na míru vytvořené prostory, které lze využít jako zábavní místnosti, tělocvičny a domácí kanceláře.

Vnitřní/venkovní bydlení: Tento koncept je ústředním prvkem designu každé vily, kde se obývací pokoj a terasa plynule spojují v jeden rozsáhlý obytný prostor. V klíčových částech vil se okna ztrácejí ve stěnách a rámují nerušený panoramatický výhled na idylickou přírodu.

Vše na dosah ruky: Všude na dosah ruky máte veškeré pohodlí, které můžete potřebovat: golf, vodní sporty na jezeře, gurmánskou restauraci, bar a chiringuito, exkluzivní lázně, tenisové kurty a řadu obchodů. Toto vybavení spolu s rozsáhlým zázemím v každé vile znamená, že majitelé nemusí resort nikdy opustit, pokud nechtějí.

Udržitelný luxus: Budování pro dnešek bez ohrožení zítřka je hlavní hodnotou projektu, který je v procesu certifikace BREEAM. Výsledkem vylepšení designu, která toto hodnocení přináší, jsou udržitelné domy, které zvyšují pohodu lidí, kteří v nich žijí, pomáhají chránit přírodní zdroje a jsou atraktivnější investicí do nemovitostí.
Největší nabídka nemovitostí ve Španělsku a profesionální realitní servis v češtině na www.ibero-casa.com

Lokalita

Okres
ObecBenahavís
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázkyF5042
Datum aktualizace21.05.2024
K dispozici od20.05.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Dispozice3 pokoje
Zastavěná plocha m2642
Užitná plocha m2642
Plocha parcely m21337
Celková podlahová plocha m2642
Počet parkovišť1
Počet garáží1
Datum nastěhování20.05.2024
Počet podlaží objektu1
KategorieDomy
Druh domuVila
Typ domuPatrový
Stav domuNovostavba

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: fullname: lname: phone: