Dům 1+kk El Chaparral
Dům 1+kk El Chaparral
Dům 1+kk El Chaparral
Dům 1+kk El Chaparral
Dům 1+kk El Chaparral
Dům 1+kk El Chaparral
Dům 1+kk El Chaparral
Dům 1+kk El Chaparral
Dům 1+kk El Chaparral
Dům 1+kk El Chaparral
+ 7 fotografií
Prodej
Zpět na výpis

Dům 1+kk El Chaparral

El Chaparral
Domy
Novostavba
3 pokoje
G - Mimořádně nehospodárná
169 m2
675 000,00 3 994,08 € / m2
Datum vložení: 20.05.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

Nový vývoj: [Lůžka: 3 - 4] [Vany: 2 - 3] [Zastavěná plocha: 169,00 m2 - 171,00 m2].

Uzavřený rezidenční komplex s 80 tří- a čtyřpokojovými řadovými domy s inovativním, moderním a funkčním designem, který se snoubí s krásným přírodním prostředím. Kromě upravených zahrad, rekreačních ploch a společného venkovního bazénu v areálu máte také snadný přístup do přilehlého exkluzivního sportovního a rekreačního centra s kurty na pádlování, lázněmi, posilovnou atd. Další luxus poskytují domy orientované na jih a jihozápad, které plně využívají dostatek přirozeného světla a lákavou atmosféru středomořského pobřeží. Společenské prostory byly koncipovány a navrženy tak, aby odrážely silný závazek k udržitelnosti, a v celém komplexu se nacházejí prvky a zařízení nejvyšší kvality.

Každý z 80 domů se snaží poskytnout dokonalou kombinaci designu a pohodlí. Společenské prostory a prostorné interiéry domů byly navrženy tak, aby co nejlépe využívaly dostatek přirozeného světla a nabízely mimořádně atraktivní produkt, kterému se jen těžko něco vyrovná. Chceme, aby se tento projekt stal vaším výjimečným místem na světě. Prostorné obytné prostory byly navrženy s velkým důrazem na detail. Obrazová okna, velkoformátová porcelánová dlažba a orientace domu umožňují maximální využití přirozeného světla v kteroukoli denní dobu. Nemluvě o nádherných terasách, kde si můžete vychutnávat úchvatné západy slunce. Kuchyně byly navrženy jako nedílná součást obytného prostoru, aby vznikl světlý a prostorný obytný prostor pro celodenní užívání. Specifikace odrážejí kvalitu, kterou byste od tak kvalitního projektu očekávali, s křemennými deskami, vestavěnými spotřebiči a integrovanými LED světly, které dodávají teplo a sofistikovanost. V koupelnách odráží elegance velkoformátových porcelánových obkladů náš celkový závazek ke kvalitě a designu. To vše při zachování funkčnosti, nízké spotřeby energie a specifikací, které splňují kritéria, jež jsou nedílnou součástí tohoto projektu: udržitelnost, praktičnost a pohodlí.

Pokud si přejete vytvořit svůj domov na míru, nabízíme různé možnosti, včetně:
- 3 varianty balení kuchyňského nábytku.
- 2 možnosti výběru podlahy v bytě a kuchyni.
- 3 možnosti výběru barvy na stěny.
- 2 možnosti obložení stěn v koupelně.
Personalizace elektrických spotřebičů a kuchyňského vybavení přímo u dodavatele (možnost za příplatek). Volby personalizace nabízené developerem musí být sděleny před termínem stanoveným stavebním řízením v souladu s úrovní postupu stavebních prací. Pokud nebudou volby sděleny před tímto datem, bude obydlí dodáno podle standardního modelu.
Největší nabídka nemovitostí ve Španělsku a profesionální realitní servis v češtině na www.ibero-casa.com

Lokalita

Okres
ObecEl Chaparral
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázkyF5923
Datum aktualizace21.05.2024
K dispozici od20.05.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Dispozice3 pokoje
Zastavěná plocha m2169
Užitná plocha m2169
Celková podlahová plocha m2169
Počet garáží
Datum nastěhování20.05.2024
Počet podlaží objektu1
KategorieDomy
Druh domuVila
Typ domuPatrový
Stav domuNovostavba

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: lname: fname: fullname: