Dům jiný Sotogrande Alto
Dům jiný Sotogrande Alto
Dům jiný Sotogrande Alto
Dům jiný Sotogrande Alto
Dům jiný Sotogrande Alto
Dům jiný Sotogrande Alto
Dům jiný Sotogrande Alto
Dům jiný Sotogrande Alto
Dům jiný Sotogrande Alto
Dům jiný Sotogrande Alto
+ 7 fotografií
Prodej
Zpět na výpis

Dům jiný Sotogrande Alto

Sotogrande Alto
Domy
Velmi dobrý
Atypický
Garáž
G - Mimořádně nehospodárná
3 900 m2
18 000 000,00 4 615,38 € / m2
Datum vložení: 19.05.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

Objevte ztělesnění luxusního bydlení v nejexkluzivnější čtvrti Sotogrande. Tato nádherná luxusní nemovitost ve Španělsku se rozkládá na rozlehlém pozemku o rozloze 9 600 m2 a může se pochlubit 3 850 m2 luxusní obytné plochy. Díky bezkonkurenčnímu vybavení, včetně posilovny, lázní, dětského hřiště, nahrávacího studia, kina pro 12 osob, tenisového hřiště, bowlingu, kulečníku a diskotéky, je tato nemovitost dokonalým útočištěm pro vás a vaši rodinu.

Spodní patro této výjimečné nemovitosti je rekreačním útočištěm s kulečníkem, střelnicí, bowlingovou dráhou, posilovnou a lázněmi. A pokud vám to nestačí, můžete zažít nejunikátnější bazén v Evropě, který se může proměnit v prostor pro pořádání akcí pro jakoukoli příležitost.

Šest honosných vil, z nichž každá je vybavena třemi ložnicemi, obývacím pokojem, profesionální, dobře vybavenou kuchyní a vlastní garáží pro dvě vozidla, svědčí o luxusním půvabu tohoto objektu. Klenotem nemovitosti je velkolepá budova, v níž se nachází velká jídelna s kapacitou až 50 osob, prostorné posezení, televizní místnost, herna a průmyslová kuchyně.

Tato výjimečná nemovitost je nejen dokonalým útočištěm pro vás a vaši rodinu, ale nabízí také dostatek prostoru a širokou škálu vybavení pro pořádání nezapomenutelných akcí a zábavu hostů.

Kromě toho je Sotogrande proslulé svými špičkovými golfovými hřišti a předními kluby póla a jezdectví. Pyšní se velkolepým přístavem a živými plážemi, kluby a bary. Samotná komunita je uzavřená, s nepřetržitou soukromou ostrahou, která zajišťuje vaši bezpečnost a klid.

Tato nemovitost, která se nachází pouhou hodinu cesty od letiště v Malaze a 30 minut od letiště v Gibraltaru, je vynikající investiční příležitostí, protože má povolení k výstavbě dalšího domu. Nenechte si ujít příležitost vlastnit jednu z nejvýjimečnějších nemovitostí ve Španělsku. Tato luxusní vila v Sotogrande s nádherným výhledem na oceán, soukromým bazénem a prostornými venkovními obytnými prostory je ideální příležitostí pro majetné jedince, kteří hledají druhý domov, nebo pro investory, kteří hledají výnosnou realitní příležitost.
Největší nabídka nemovitostí ve Španělsku a profesionální realitní servis v češtině na www.ibero-casa.com

Lokalita

Okres
ObecSotogrande Alto
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázkyF7656
Datum aktualizace21.05.2024
K dispozici od19.05.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
DispoziceAtypický
Zastavěná plocha m23900
Užitná plocha m23900
Plocha parcely m29542
Celková podlahová plocha m23900
Počet parkovišť1
Počet garáží1
Datum nastěhování19.05.2024
Počet podlaží objektu3
KategorieDomy
Druh domuVila
Typ domuPatrový
Stav domuVelmi dobrý

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
email: fullname: fname: