Zpět na výpis

Prodej bytu 115 m2, Liberec

Tovární, Liberec
Byty
Ve výstavbě
Družstevní
Skeletová
B - Velmi úsporná
Garáž
118 m2
11 364 536 96 309,63 Kč / m2
PENTHOUSE byt č.2701 s terasou 128 m2 v posledním patře nového projektu v Liberci.
Datum vložení: 26.05.2024 Poslední aktualizace: 26.05.2024

Kolaudace a předání bytů v I. etapě již 11/2024.
Na prodej luxusní byt č. 2701 typu PENTHOUSE 4+kk, s maxi terasou v Liberci - developerký projekt Zahrada Gallas.
Ve výhradním zastoupení klienta vám k prodeji nabízím exkluzivní byty typu PENTHOUSE o dispozici 4+kk, podlahové ploše 117 m², doplněný o rozlehlou terasu o velikosti 111 m². Tento jedinečný byt se nachází v novostavbě projektu Zahraday Gallas, v srdci krajského města Liberec, které je známé svou kompletní občanskou a dopravní vybaveností, s množstvím možných aktivit, krásné přírody v okolí, dostupných Jizerských hor, nabídkou letních i zimních radovánek, pomezí hranic s Polskem a Německem, kulturní a zážitkovou vybaveností samotného města.
Bytová jednotka je umístěna v posledním patře moderních bytových domů, které jsou vybaveny a dostupné výtahem nebo po schodišti. Díky své poloze a velkorysé terase nabízí byt nejen dostatek soukromí, ale i úchvatné panoramatické výhledy na město Liberec, Ještědský hřeben a okolní krajinu.
Toto je jedinečná příležitost pro ty, kteří se rozhodují mezi volbou rodinného domu nebo luxusním a bezstarostným bydlením v prostorném bezbariérovém bytě.
Bytové jednotky v posledním patře každého domu jsou pouze dvě, žádný další sousedící byt zde není, součástí je jedno parkovací stání v podzemní garáži a sklepní kóje.
Tento PENTHOUSE představuje ideální volbu pro ty, kteří hledají nadstandardní bydlení s výjimečným komfortem v atraktivní lokalitě. Nechte se okouzlit kombinací luxusu, prostoru a praktičnosti, kterou tento byt nabízí.
Projekt je stavěn jako družstevní výstavba se záměrem převodu jednotek do osobního vlastnictví. Tento typ bydlení nabízí jedinečný způsob financování, díky kterému nemusíte prokazovat příjem pro získání úvěru nebo hypotéky. Stačí mít ušetřeno 20 - 25 % ceny bytu, uhradit jednorázový příspěvek do bytového družstva a následně se podílet na splácení úvěru družstva formou nájmu.
Váš podíl v bytovém družstvu, vaše domovské právo, je možné kdykoliv prodat - převést, a to i před úplným splacením úvěru. To vám dává jedinečnou flexibilitu a možnost reagovat na změny ve vašem životě bez zbytečných komplikací.
Tento přístup k bydlení představuje moderní, flexibilní a finančně dostupnou alternativu k tradičnímu vlastnictví nemovitosti, která je stále více vyhledávána širokým spektrem lidí hledajících svůj ideální domov.
Speciální úroková nabídka pro nové rezidenty Zahrada Gallas. Snižte své měsíční splátky s úrokem pouze 3,99 %!
Při podpisu rezervační smlouvy na tento byt do 30. června 2024 vám vypočítáme minimální odstupné při platbě prvního vkladu. Pro více informací a možnosti financování kontaktujte makléře Reality11 Liberecko Ev. číslo: 26374.

Lokalita

ObecLiberec
UliceTovární
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky41904
Datum aktualizace26.05.2024
Druh objektuSkeletová
VybavenoNe
Užitná plocha m2118
Plocha parcely m2118
Celková podlahová plocha m2118
Počet parkovišť1
Počet garáží1
Počet podlaží objektu7
Číslo podlaží v domě7
KategorieByty
Dispozice bytu4+kk
VlastnictvíDružstevní
Stav bytuVe výstavbě (hrubá stavba)

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaB - Velmi úsporná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: fullname: fname: email: