Zpět na výpis

Prodej bytu 3+1 v prvním patře panelového domu v ulici Labská v Českých Budějovicích.

Labská, České Budějovice
Byty
Dobrý
Družstevní
Vybavenost: Částečně
Panelová
G - Mimořádně nehospodárná
73 m2
4 290 000 58 767,12 Kč / m2
Datum vložení: 21.05.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

Nabízím Vám k prodeji prostorný a bezpečný byt vhodný pro rodiny s dětmi. Tato nemovitost se nachází na adrese Labská v části obce České Budějovice 2, v obci České Budějovice. Jedná se o byt o velikosti 3 + 1 s podlahovou plochou 73m².

Tento byt se nachází v panelovém objektu který je v dobrém stavu, umístěn na prvním podlaží 13-podlažního domu, což znamená pohodlný přístup pro celo rodinu. Nemusíte se obávat přenášení kočárků nebo těžkých tašek po schodech, protože dva výtahy vám usnadní cestu.

Jednou z největších výhod této nemovitosti je její bezpečnost. Bytový komplex je situován v klidné a bezpečné části města, což je ideální pro rodiny s dětmi. Můžete mít klidnou mysl, protože vaše děti budou v bezpečí. Okolí nabízí také dostatek zeleně a parků, kde si děti mohou bezstarostně hrát a vy si můžete užívat čas s rodinou.

Vybavení tohoto bytu je částečné, což vám poskytne volnost při vlastním zařizování interiéru. Nicméně, v rámci usnadnění života s dětmi tu naleznete vše co ke klidnému a spokojenému životu patří.

Prostorné místnosti jsou tím, co oceníte. Vaše děti budou mít svůj vlastní prostor, kde si mohou hrát a tvořit. K dispozici je dětský pokoj, který je připravený k zařízení podle potřeb vašich dětí. Vaše děti se budou cítit jako doma a budou mít dostatek prostoru pro svou kreativitu a zábavu.

Co se týče dopravy, nemovitost je blízko škol a další vybavenosti pro děti i dospělé. Do školy mohou chodit pěšky, což je nejen pohodlné, ale také bezpečné. Můžete je doprovázet na jejich cestě a vytvořit tak rodinnou atmosféru. Okolí nabízí také různé aktivity, jako jsou sportovní centra, herny a další zábavní zařízení.

Nemovitost je družstevního vlastnictví a má veškeré nezbytné přípojky, včetně kanalizace a plynovodu.

Pokud hledáte bezpečné a rodinné prostředí pro svou rodinu, pak je tento byt ideální volbou. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se, až vám ukážeme tuto úžasnou nemovitost. Pomůžeme Vám i s financováním koupě.

Lokalita

ObecČeské Budějovice
UliceLabská
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0009
Datum aktualizace21.05.2024
K dispozici od01.10.2023
Druh objektuPanelová
Umístění objektuOkraj obce
VybavenoČástečně
Užitná plocha m273
Plocha parcely m273
Celková podlahová plocha m273
Počet garáží
OstatníGaráž
Datum nastěhování01.10.2023
Počet podlaží objektu13
Číslo podlaží v domě1
KategorieByty
Dispozice bytu3+1
VlastnictvíDružstevní
Stav bytuDobrý
OdpadKanalizace
PlynPlynovod

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: fname: