Zpět na výpis

Prodej částí domu Rusava

Rusava
Domy
Po rekonstrukci
Atypický
C - Úsporná
355 m2
Info o ceně u prodejce  
cena u makléře
Datum vložení: 30.01.2024 Poslední aktualizace: 30.01.2024

Jste milovníkem turistiky, cykloturistiky, či jen toužíte jezdit někam na víkendy a starost o chatu či chalupu je v dnešní hektické době nad Vaše síly? Nebo třeba toužíte po klidném, ale komfortním bydlení na vesnici s výhodou bydlení v bytě? Mám pro Vás jedinečnou nabídku.
Dovoluji si Vám představit výjímečný, právě dokončený a zkolaudovaný menší bytový dům na Rusavě. V tomto domě se nachází celkově pouze 7 b. jednotek, z nichž 5 je v této chvíli na prodej.
Důraz v rámci projektování a následné stavební činnosti byl kladen zejména na maximální využitelnost stavby a současně dostatečnou míru soukromí pro obyvatele jednotlivých bytů.
K dispozici jsou rovněž další soukromé prostory ( terasa, sklep) tak i společné prostory sloužící jako kolárna k uskladnění kol a dále také prostorná společná terasa za domem. Samozřejmostí je také dostatek vlastních parkovacích míst před a za domem.
Vytápění je v závislosti na jednotlivých částech domu zajištěno krbovou vložkou s rozvody teplého vzduchu do jednotlivých místností, el. podlahovým vytápěním a úspornými klimatizačními jednotkami zn. Sinclair nacházející se v každé místnosti daného bytu (v létě chladí a v zimě topí). Dům je napojen na veškeré IS v rámci obce. Více informací při osobní schůzce, prohlídky jsou možné i o víkendu.
Obec Rusava leží v samém srdci Hostýnských vrchů. Pro svou polohu, malebnou krajinu a zachovalost přírodních i kulturních památek je vyhledávanou turistickou a rekreační lokalitou. Tuto valašskou dědinku si v minulosti oblíbily i významné osobnosti naší kultury, spisovatelé, malíři, výtvarníci, kteří zde pobývali a tvořili.
Vybavenost obce-školka, škola 1.stupeň, pošta, obchod, knihovna, fotbalový klub, je zde pořádáno mnoho společenských akcí. Dále je zde koupaliště, cyklostezka na sv. Hostýn a několik hotelů a restaurací. Vzdálenost do blízkých měst s kompletní obč. vybaveností je 8 km do Bystřice p. H. a 12 km je Holešov.

Lokalita

OkresKroměříž
ObecRusava
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky20951
Datum aktualizace30.01.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuCentrum obce
DispoziceAtypický
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2252
Užitná plocha m2355
Plocha parcely m2252
Počet garáží
Počet podlaží objektu3
KategorieDomy
Typ domuPatrový
Stav domuPo rekonstrukci

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaC - Úsporná (Příloha)
Vyhláška264/2020 Sb.
Kontakt - REALITY PRORADOST

Kontakt na realitní kancelář REALITY PRORADOST

Vídeňská 1014/18b
639 00 Brno - Štýřice
inzerce@reality-proradost.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: lname: fname: email: