Zpět na výpis

Prodej chalupy v obci Růžďka

Růžďka
Rekreační
Parkování
Dobrý
150 m2
1 880 000 12 533,33 Kč / m2
Cena k jednání
Datum vložení: 12.06.2024 Poslední aktualizace: 12.06.2024

Rodinný dům na prodej v Růžďce jako by čekal na to, kdo si jej připraví pro perfektně strávené léto v novém domově! Hned na první dobrou k tomu vybízí bazén s krytem a filtrací, ale i dřevěný altán s posezením.

Na prodej RD v obci Růžďka lze nahlížet také jako na prodej chalupy pro celoroční bydlení. Značně nadstandardní chalupy, nutno dodat. V mnohém záleží na budoucím majiteli, pro jaké účely a do jaké míry si členitou nemovitost přizpůsobí svým vlastním představám. Můžete tady okamžitě začít bydlet s celou rodinou, anebo RD koupit jako investiční nemovitost a naplno využít trojice samostatných vchodů. Rázem tak můžete v srdci valašské přírody pronajímat hned 3 samostatné apartmány, představující snadný, dobře vydělávající byznys se skvělou návratností.

Stavební pozemek o celkové výměře 451 m2 je v současné době dispozičně řešen následovně:

V přízemí, při vstupu ze dvorku je umístěn byt 2+1 v původním stavu s koupelnou a schodištěm, které vede do horního patra. V tomto patře je umístěn další byt 2+1, oplývající podkrovní útulností, originálním nábytkem a disponující samostatným vstupem z obecní cesty. Třetí segment této nemovitosti na prodej představuje menší mezonetový byt s původním vybavením, dispozičně řešený jako malá 3+1. Z hlediska interiéru zde dominují dřevěné obklady, přičemž tato bytová jednotka je umístěna z boční strany nemovitosti. Menší mezonet - „třiplusjednička“ zaujme vstupem na rozlehlý balkon, ze kterého se vám otevře výhled přímo do korun stromů a na protější lesy. Na dvoře domu je spousta místa pro parkování, ale například i „venkovní sprcha“. A patříte-li mezi nadšené kutily nebo pokud sníte o své vlastní kůlně, tak mám pro vás dobrou zprávu. Na tomto dvorku je jich k dispozici hned několik. Což ještě není všechno. V případě zájmu je zde možnost přikoupit také vedlejší podsklepenou chatu, která je hned přes cestu.

Vybudujte si v Růžďce své malé, soukromé impérium! Malebná, poklidná obec s 900 obyvateli je vzdálená pouze 11 km od Vsetína jedním směrem a druhým směrem 12 km od Valašského Meziříčí. Větší města poskytují kulturní vyžití či pracovní příležitosti, ale pokud jde o občanskou vybavenost, vše potřebné najdeme i v samotné vesnici, ať už je to MŠ, ZŠ, obchod nebo ordinace lékaře. Koupi tohoto domu pro bydlení vřele doporučuji zejména milovníkům přírody. Okolí totiž patří valašským kopcům ve znamení zeleně. A k přehradě Bystřička, kam se v létě za přírodním koupáním a zábavou na čerstvém vzduchu sjíždějí lidé z blízkého i dalekého okolí, se můžete vydat jak autem, tak pěšky, protože z domu to budete mít pouhých 6 km.

Chcete to celé vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu. Na viděnou v Růžďce!

Lokalita

OkresVsetín
ObecRůžďka
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky2416
Datum aktualizace12.06.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice5 a více pokojů
VybavenoČástečně
Zastavěná plocha m276
Užitná plocha m2150
Plocha parcely m2451
Celková podlahová plocha m2150
Počet parkovišť1
Počet garáží
ZástavbaObytná
TopeníLokální plynové
Podlaží podzemní3
Počet podlaží objektu1
KategorieChaty
Typ domuPřízemní
Stav objektuDobrý
VodaVoda - dálkový vodovod
PlynIndividuální

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.
Kontakt - Surovec & Partners | Real estate s.r.o.

Kontakt na realitní kancelář Surovec & Partners | Real estate s.r.o.

Sedmdesátá 7055
760 01 Zlín
+420 731 765 724 info@tomassurovec.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: phone: fname: