Zpět na výpis

Prodej domu, Mělník

Svatováclavská, Mělník
Domy
Dobrý
Atypický
Sklep
G - Mimořádně nehospodárná
193 m2
cena u makléře  
Velká sleva do 30. 11.
Datum vložení: 22.11.2023 Poslední aktualizace: 22.11.2023

Exkluzivně prodej kulturní památky přímo v srdci Mělníku. Jedná se o jedinečnou příležitost, jelikož k podobným prodejům v centru města, dochází opravdu velmi zřídka. Reprezentativní nemovitost má širokou škálu využití, třeba jako soukromá rezidence, komerční nemovitost s ubytovacími kapacitami např. pro pořádání eventů, zdravotnické zařízení, sídlo firmy apod. Dům stojí přímo u Mělnického zámku, tedy na hlavní promenádě lemovanou restauracemi, zakončenou výhledem na vinice u soutoku řek Labe a Vltavy, což ještě více zvýhodňuje tuto investici. Dům disponuje 2 samostatnými bytovými jednotkami.
Nemovitost je přístupná ze zadní části domu, kde přes malebné nádvoří s výhledem na zámek, se dostaneme do vstupní haly: Z haly je poté vstup do 1 samostatné bytové jednotky o dispozici 1+1. Dále přes halu vstoupíme do chodby, odkud je přístupná 2 bytová jednotka o dispozici 2+1. Obě jednotky jsou složené z apartmánů s vlastními kuchyňkami a koupelnami. V současné době jsou zde lůžka pro 12 osob. Půda je stavebně připravena k dalšímu využití (např.: potenciál pro další apartmány), v suterénu je sklep a technické zázemí.
Zámecký areál se rozkládá na klidném, dobře viditelném místě s perfektní dostupností, blízko je autobusová zastávka, nedaleko také železniční stanice. Historické vinařské město Mělník s veškerými službami je tak díky strategické poloze prakticky vaším sousedem. V krátké dojezdové vzdálenosti se nachází symbol naší země, hora Říp, na niž vede poutní cesta. Nedaleko je i romantický přírodní park Kokořínsko, kraj básníka Karla Hynka Máchy. Okolí města je protkáno pohodlnými stezkami vhodnými na výlety pěšky či na kole. Pro více informací, kontaktujte makléře. Ev. číslo: 642971.

Lokalita

UliceSvatováclavská
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0895
Datum aktualizace22.11.2023
Poloha objektuV bloku
Druh objektuSmíšená
DispoziceAtypický
Zastavěná plocha m2192
Užitná plocha m2193
Plocha parcely m2268
Počet parkovišť1
Počet garáží
Počet sklepů1
Počet podlaží objektu2
KategorieDomy a vily
Druh domuVila
Typ domuPatrový
Stav domuDobrý

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Spotřeba519 kWh/m² za rok

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: email: phone: