Zpět na výpis

Prodej domu v Ostravě

Ostrava
Domy
Ve výstavbě
4 pokoje
Výtah
Autobus
A - Mimořádně úsporná
177 m2
9 990 000 56 440,68 Kč / m2
včetně provize, včetně právního servisu
Datum vložení: 20.06.2024 Poslední aktualizace: 30.06.2024

Stavba započala. Nabízíme možnost využít prozatím garantované ceny nemovitosti. V průběhu stavby může dojít k jejímu navýšení, vzhledem k pozitivnímu vývoji na realitním trhu.

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu, ve fázi výstavby, umístěnou v klidné části Ostravy Bártovic. Dům disponuje 177m2 užitné plochy, kdy obytnou část tvoří 126m2 a 51m2 terasy, která je otočená na jihozápad, což zajišťuje dostatek slunečního svitu i v pozdějších odpoledních hodinách. Zahrada a umístění terasy nabízí možnost k vybudování bazénu, což sice není součástí projektu, ale je možné po dohodě stavbu bazénu realizovat

Samotný dům je zděný, s dispozicí 4+kk, technickou místností, dvěma šatnami (jedna přímo v ložnici), koupelnou s WC a samostatným WC, spojeným obývacím pokojem s kuchyní, kde je umístěný vstup na terasu. Ten je také možný z obou menších pokojů. Příjemné je umístění stropního světlíku v koupelně, kdy má místnost denní světlo, ale zároveň nepřichází o prostor využití tak, jako by bylo použito standardních oken.

Jelikož je dům ve fázi výstavby, nabízí se zde možnost ovlivnit použité materiály krtiny, či změnit barevnost použitých materiálů, nebo rozložení kuchyňské linky. Nelze zasahovat do rozložení domu. V domě bude dále použito vodní podlahové topení s tepelným čerpadlem. Stavba bude napojena na elektřinu, vodu a kanalizace bude řešena pomocí ČOV. Obec má v plánu rozšíření kanalizace, což bude možné do budoucna použít pro napojení domu.

Stavba je naceněna s kompletním dokončením, včetně terénních úprav. oplocení je věcí dohody, ale bude komplet mimo přední části pozemku, zde zůstává prostor pro použití okrasných plotů, apod.

Ulice je průjezdná, nicméně zajíždí zde pouze obyvatelé, jelikož se vrací opět na hlavní komunikaci, což zaručuje dostatek klidu a soukromí. Jedná se o 2 stejné stavby vedle sebe, které jsou ovšem řešeny tak, ať obyvatelům zajistí dostatek soukromí a klidu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Projekt je samozřejmě k nahlédnutí, při osobní schůzce.

V okolí nalezneme dopravní spojení do okolních měst a na své si přijdou i rodiny s dětmi, díky otevření nedalekého Kouparku v Radvanicích, dostupného cca 2 zastávky autobusem.

Lokalita

OkresOstrava-město
ObecOstrava
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky00342
Datum aktualizace30.06.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice4 pokoje
VybavenoČástečně
Užitná plocha m2177
Plocha parcely m2739
Počet garáží
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
OstatníBezbarierový přístup
ZástavbaObytná
SítěSatelit
Topeníústřední elektrické
DopravaSilnice, MHD, autobus
Plocha zahrady m2562
Rok výstavby2023
Datum prohlídky18.07.2023
KategorieDomy
Druh domuRodinný dům
Typ domuPřízemní
Stav domuVe výstavbě (hrubá stavba)
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadČOV pro celý objekt

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaA - Mimořádně úsporná (Příloha)
Vyhláška78/2013 Sb.
Spotřeba40 kWh/m² za rok

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: fullname: