Zpět na výpis

Prodej domu v Věcově

Věcov
Domy
Velmi dobrý
Atypický
Parkování
Autobus
G - Mimořádně nehospodárná
3D prohlídka
22 500 000 60 160,43 Kč / m2
Datum vložení: 15.07.2024 Poslední aktualizace: 15.07.2024

Chcete vlastnit ojedinělou nemovitost? Tak právě pro vás máme novostavbu rodinného sídla v nejkrásnějším koutu Vysočiny, CHKO Žďárské vrchy na okraji vesničky Odranec s nádherným výhledem na malebné lesnaté kopce okolní krajiny.
Sídlo je tvořeno dvěma křídly, spojenými na jižní straně hradbou a průchodem do uzavřeného dvorku v jehož zadní části je zastřešené loubí s posezením a ohništěm na grilování a uzení.
Privátní část 4+1 je v levém křídle sídla - v domě je vstupní chodba, ze které je vstup do dvou obytných pokojů a kuchyně, dále ke koupelně, WC a také do podkroví, kde jsou čtyři pokoje a druhé WC s umyvadlem.
V pravém křídle pro hosty 7+1 (možnost pronajímání) je i mimo jiné demonstrativní černá kuchyně, obývací místnost se zámeckou knihovnou, dvě koupelny s WC, aj..
Budoucího majitele také může zaujmout originální kaple s oltářem a replikou gotické klenby stropu. Objekt je částečně podsklepen a má půdní prostory.
Vytápění kotlem na pytlované uhlí a pelety v kombinaci s krbovou vložkou s výměníkem v soukromé části.
Na velkém pozemku kolem domu lze dobře zaparkovat cca 8 aut, v části jsou rašelinové mokřady, dvě jezírka a různé okrasné, hlavně jehličnaté dřeviny. Dům je umístěn na pěkném vyvýšeném místě s malebným výhledem a upravenou, převážně travnatou zahradu.
Dům má vlastní studnu, jímku, elektřinu; topení řešeno kombinací kotlem se zásobníkem na pelety nebo pytlované uhlí a krbem s výměníkem v soukromé části domu. V okolí je možnost procházek, cykloturistiky v lesích CHKO s velkým množstvím značených turistických cest, cyklotras a asfaltových a zpevněných lesních cest. Od dějiště mistrovství světa 2024 v biatlonu Nového Města na Moravě je vzdálenost 9 km. V okolních obcích do 10ti km najdeme také sjezdovky, koupání a jiné turistickorekreační vyžití.

Lokalita

OkresŽďár nad Sázavou
ObecVěcov
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky00445
Datum aktualizace15.07.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuOkraj obce
DispoziceAtypický
Užitná plocha m2374
Plocha parcely m22757
Počet parkovišť1
Počet garáží
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
OchranaCHKO
TopeníJiné
DopravaSilnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Plocha sklepa m25
Počet podlaží objektu2
KategorieDomy
Druh domuRodinný dům
Typ domuPřízemní
Stav domuVelmi dobrý
VodaVoda - studna
OdpadJímka

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: phone: email: