Zpět na výpis

prodej hostince s pivovarem v Kozlovicích

Kozlovice
Hotely
Autobus
Parkování
Velmi dobrý
G - Mimořádně nehospodárná
1 400 m2
29 900 000 21 357,14 Kč / m2
+kauce, služby, provize RK
Datum vložení: 02.05.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

Prodej zavedeného stylového hostince s kapacitou 100 míst s vlastním pivovarem a ubytováním v hostinských pokojích a jako bonus rekonstruovaná budova bývalé školy. vše v jednom areálu bývalého fojtství, které bylo majitelem kompletně zrekonstruováno s velkým citem pro zachování dobového rázu a dobových stavebních i interiérových prvků. Ve stejném rázu je i sezónní venkovní posezení a parkování na vlastním pozemku pro cca 20 aut. Stylová budova v obci Kozlovice leží v turisticky atraktivní lokalitě podhůří Beskyd na výborně viditelném a perfektně přístupném místě u hlavního průtahu obcí, u cyklostezky. Restaurace je vhodná i pro svatby, uzavřené rodinné nebo firemní oslavy či školení, budova školy jako penzión, školící prostory apod.
Přízemí budovy hostince s pivovarem tvoří dobově vybavená restaurace s barem, oddělený salonek, dámské a pánské toalety, přípravna surovin a prostorná a zcela vybavená kuchyně. Dále se v přízemí nachází celkově zařízený pivovar. V patře je sál až pro 70 hostů, v těchto prostorách se kromě soukromých oslav konají i svatební obřady, firemní školení. Dále jsou zde i pokoje pro ubytování unavených pocestných, s vlastní koupelnou a toaletou. Objekt se prodává včetně veškerého vybavení, obrazů, nábytku a dobových předmětů
Stavba byla po rekonstrukci zkolaudována v r. 2008, v interiéru jsou zachovaná původní cihlová klenutí stropů a kamenné a dřevěné prvky. Budova je vytápěna moderním a úsporným podlahovým vytápěním, (zdrojem tepla plyn). Má vstupní zabezpečovací dveře, zabezpečovací systém s čidly a kamerami. Zdrojem vody je hlubinný vrt, odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace.
Jako velký bonus je vlastní pivovar s několika zavedenými značkami piva a s možností využití místního zkušeného sládka, který dohlíží na úroveň výroby a kvalitu tohoto piva již více let. K výrobě piva slouží otevřené kvasné kádě z nerezu v místnosti s prostorovým chlazením, což umožňuje kvalitnější kontrolu kvašení i zrání piva. Měděné varny se vzácnými a kvalitními ručně kovanými klobouky jsou dominantou pivovaru.
Z obce vedou turistické stezky i naučná stezka přírodní rezervací do sousedních hojně navštěvovaných Hukvald, okolím prochází také několik cyklostezek a pivní stezka. Nedaleko je Kopřivnice, Štramberk, Frenštát pod Radhoštěm i beskydské skiareály. Z Ostravy trvá cesta autem necelou půlhodinu, z Olomouce cca jednu hodinu, z Brna dvě. Rád Vás osobně provedu areálem a zodpovím případné další otázky. Ev. číslo: 25860.

Lokalita

OkresFrýdek-Místek
ObecKozlovice
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky20458
Datum aktualizace21.05.2024
Druh objektuSmíšená
VybavenoAno
Zastavěná plocha m21200
Užitná plocha m21400
Plocha parcely m22111
Počet parkovišť1
Počet garáží
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
TelekomunikaceInternet
SítěKabelová televize
DopravaAutobus
Počet podlaží objektu2
Typ domuPatrový
Typ zařízeníHotel
Stav objektuVelmi dobrý

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: phone: