Zpět na výpis

Prodej hotelu, penzionu nebo restaurace v Loučné nad Desnou

Loučná nad Desnou
Hotely
Autobus
3D prohlídka
Velmi dobrý
200 m2
6 950 000 34 750 Kč / m2 vč. DPH
kompletní cenová nabídka včetně všech obvyklých poplatků a služeb, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
Datum topnutí: 23.11.2023 Datum vložení: 06.11.2023 Poslední aktualizace: 23.11.2023

Hledáte ke koupi vhodný dům s větší zahradou, který by mohl sloužit k realizaci podnikatelského záměru, např. vybudování ubytování, rekreačních wellness prvků, popř. třeba i kavárny či cukrárny? Tyto a třeba i jiné vize lze naplnit při koupi této nabídky v centru Loučné nad Desnou na úpatí Jeseníků:

Nabídku tvoří atypický dvoupodlažní rodinný dům s půdní vestavbou a zatravněnou zahradou o výměře 1.165 m2, zděná dvojgaráž s navazujícími dílnami, pergola s udírnou, skleník s kompostem, kůlny a šopy.

Dům je z větší části podsklepený a nachází se v udržovaném obyvatelném stavu, v závislosti na plánech budoucího vlastníka však zde budou určité investice potřeba. Obě podlaží mají stejný půdorys s dispozicí 2+1 se samostatnými toaletami, koupelnami a spížemi, přičemž v 1. NP je z hlavní obytné místnosti vstup na zděnou zasklenou verandu, ve 2. NP je nad tímto prostorem zastřešená dřevěná terasa (již bez oken). Celkem tedy 2x 68 m2. V půdní vestavbě se pak nachází další vytápěná obytná místnost o ploše cca 15 m2 s vikýřovým oknem směrem do zahrady. Společně se schodištěm a vstupní předsíní má pak celková užitná plocha domu cca 164 m2.

Dům je napojen na vlastní studnu, rozvody vody jsou v plastu, odpady odvádí novými svody obecní kanalizace. Přípojky plynu a vody z veřejného řádu jsou přivedeny k pozemku. Celý dům je vytápěn kotlem na pevná paliva s novými rozvody do radiátorů, komín je vyvložkovaný. Je také opravená střecha – nyní dům kryje holandský šindel. Vše bylo modernizováno před cca 15 lety. Rozvody elektřiny jsou v 1. NP vedeny v hliníku, ve 2. NP pak již v mědi. K ohřevu vody slouží 2 el. bojlery. Z kuchyně v 1. NP je vstup na zahradu, kde se přímo nabízí vybudování terasy, která zde v minulosti možná i byla – je zde zpevněná plocha. V suterénu domu se pak vedle kotelny se skladem paliva (dřevo/uhlí) nachází také sklady vhodné pro uchovávání brambor a ovoce – na zahradě jsou plodící jabloň, švestka a višeň. Vedlejší stavbu tvoří dvojgaráž s navazujícími dílnami a půda nad garáží.

2. NP domu již bylo upraveno a užíváno k ubytování hostů a z vedlejší stavby (garáže s navazujícími dílnami) by mohla být krásná vinárna, kavárna či cukrárna. Možná o dalším využití těchto nemovitostí rozhodnete právě Vy.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte pro bližší informace a případnou domluvu osobní prohlídky makléře této nabídky.

Lokalita

UliceSkryto
č. domovní / č. orientační59

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky00826
Datum aktualizace23.11.2023
Druh objektuSmíšená
VybavenoČástečně
Zastavěná plocha m2180
Užitná plocha m2200
Plocha parcely m21398
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
Ostatní 
ZástavbaObchodní a obytná
TelekomunikaceTelefon, internet
Topeníústřední tuhá paliva
DopravaVlak, silnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Plocha nebytových prostor m250
Plocha dílen m240
Užitná plocha přízemí m270
Rok rekonstrukce2019
Rok výstavby1890
Počet podlaží objektu2
Typ domuPatrový
Typ zařízeníPenzion
Stav objektuVelmi dobrý
VodaVoda - studna
OdpadKanalizace
PlynPlynovod

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Kontakt - OSTROV REALIT s.r.o.

Kontakt na realitní kancelář OSTROV REALIT s.r.o.

Stanislava Lolka 1930
78901 Zábřeh

Kontaktní formulář

*
*
*
email: phone: fname: lname: