Zpět na výpis

Prodej komerční budovy s výrobními halami a rozsáhlým pozemkem 10 756 m², Hnojník

Hnojník
Komerční
Autobus
Dobrý
G - Mimořádně nehospodárná
Info o ceně u prodejce  
cena u makléře
Datum vložení: 25.05.2024 Poslední aktualizace: 31.05.2024

BO! si Vám dovolím nabídnout komerční budovu s výbornou investiční příležitostí v Hnojníku.

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost investovat do komerční budovy v Hnojníku, která se nachází na strategickém místě s výbornou dostupností pro kamionovou dopravu. Tato komerční nemovitost disponuje třemi podlažími a rozsáhlým pozemkem o velikosti 10 760 m², který zahrnuje nejen komerční budovu, ale také několik výrobních a skladovacích hal. Užitná a podlahová plocha komerční budovy je pouze orientační.

Komerční budova:
Budova nabízí prostorné kanceláře, které se nachází ve 3 podlažích, vhodné pro různé obchodní aktivity. Každé z podlaží je pečlivě navrženo s důrazem na efektivní využití prostoru a pohodlí zaměstnanců. Součástí budovy jsou sociální zázemí a kuchyňka, což přispívá k optimální pracovní atmosféře.

Výrobní a skladovací haly:
Na rozsáhlém pozemku jsou k dispozici plně obsazené výrobní a skladovací haly, které představují stabilní příjem z nájemného.

Technické vybavení:
Pro komfortní provoz budovy a hal je k dispozici kotelna, která zajištuje nejen ohřev komerční budovy, ale také výrobních a skladovacích prostor. Kotelna využívá palivo v podobě pilin a disponuje také dvěma plynovými kotly, což zajišťuje flexibilitu a efektivitu vytápění.

Strategická poloha:
Nemovitost je situována na velice strategickém místě s vynikající dostupností pro kamionovou dopravu. Dálnice je vzdálena pouze 3 km, a železnice se nachází v těsné blízkosti, což umožňuje snadnou distribuci zboží a surovin.

Investiční příležitost:
Tato nemovitost se ukazuje jako výborná investiční příležitost díky stabilnímu nájemnímu výnosu z výrobních a skladovacích hal. S nízkými náklady na údržbu a strategickou polohou má potenciál poskytnout významné zhodnocení kapitálu v dlouhodobém horizontu.

Nepropásněte tuto šanci investovat do multifunkční komerční nemovitosti v Hnojníku, která slibuje stabilní příjem a růst hodnoty Vašeho portfolia!

Lokalita

OkresFrýdek-Místek
ObecHnojník
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky4321
Datum aktualizace31.05.2024
Druh objektuCihlová
VybavenoAno
Počet míst k parkování15
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
DopravaVlak, silnice, MHD, autobus
Plocha zahrady m210756
Číslo podlaží v domě3
KategorieKomerční
Druh prostorObchodní prostory
Stav prostoruDobrý
OdpadKanalizace

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: phone: email: