Zpět na výpis

Prodej komerčního objektu či bytového domu se 3 N.P. pro 33 bytů v obci Kralupy nad Vltavou, část ob

Štefánikova, Kralupy nad Vltavou
Najemní domy
Autobus
Velmi dobrý
E - Nehospodárná
1 640 m2
24 990 000 15 237,80 Kč / m2
Cena k jednání
Datum vložení: 12.04.2024 Poslední aktualizace: 12.04.2024

Nabízíme Vám výhradní zprostředkování prodeje komerčního objektu v obci Kralupy nad Vltavou, v rodinné obytné části Lobeček postaveného na pozemku o celkové výměře 1 640 m2. Jedná se tak o výbornou investici na další pokračování současného provozu nebo také pro jiné komerční služby či přestavbu na bytový dům. CENA K JEDNÁNÍ.
Dle aktuálně platného územního plánu je objekt možné využívat na současnou podnikatelskou činnost, sklady, kanceláře nebo obzvlášť je povolena přestavba budovy na bytový dům až se třemi nadzemními podlažími pro celkem 33 bytových jednotek vč. parkovacích stání pro každou bytovou jednotku, popř. plochu je možné využít jako předzahrádky. V případě vyhotovení územní studie je možné navýšit o další 1-2 podlaží.
V budově je nyní provozována plně funkční restaurace s kuchyní a veškerým zázemím, kde polovinu objektu tvoří nebytové prostory, které byly dříve využívání jako diskotéka.
Současná zastavěná plocha budovy činí 852 m2. Součástí objektu je další přilehlý pozemek o výměře 788 m2, který je nyní částečně využíván jako uzavřené parkoviště a venkovní uzavřená zahrádka restaurace, která je právě součástí aktuálně funkční pronajaté prosperující restaurace s kuchyní.
Veškerou další dokumentaci k územnímu plánu a rozhodnutí vč. finančního cash flow půdorysy aj. dokumenty zašleme na vyžádání.
Podsklepený přízemní objekt byl postavený v roce 1976 z cihel zn. Porotherm o tloušťce 45 cm. Budova je napojena na veřejnou kanalizaci, městský vodovod, plyn a elektřinu 230 a 400 V a je vytápěna dálkovým horkovodem. Je zde k dispozici klimatizace a vzduchotechnika. Dispozice objektu nyní tvoří tři velké oddělené prostorné restaurace se dvěma bary, diskotéka s tanečním parketem, pódiem a posezením, velká prostorná kuchyně s dalšími povinnými místnostmi dle hygienických norem, několik pánských a dámských toalety, WC pro personál aj. skladovací místnosti.
V Kralupech nad Vltavou, a především v docházkové vzdálenosti 5 minut v okolí objektu je k dispozici veškerá občanská vybavenost: mateřské školky, základní školy, obchody, supermarkety, zdravotní středisko, nemocnice, pošty, banky, společenská a sportovní střediska. V centru města se nachází vlakové nádraží s přímým spojem 25 min do centra Prahy na Masarykovo a Hlavní nádraží a rovněž autobusové zastávky PID s dopravou na nejbližší metra Ládví, Letňany, Bořislavka.
Vyřízení úvěru vč. právního servisu zdarma.

Lokalita

OkresMělník
ObecKralupy nad Vltavou
UliceŠtefánikova
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky96
Datum aktualizace12.04.2024
K dispozici od02.06.2023
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice5 a více pokojů
Zastavěná plocha m2852
Užitná plocha m21640
Počet garáží
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
Topeníústřední dálkové
DopravaVlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
KomunikaceAsfaltová
Plocha zahrady m2788
Datum nastěhování02.06.2023
Počet podlaží objektu1
Stav domuVelmi dobrý
OdpadKanalizace
PlynPlynovod

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaE - Nehospodárná (Příloha)
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: phone: email: