Zpět na výpis

Prodej objektu k bydlení s možností podnikání v Bílině

Kyselská, Bílina
Hotely
3D prohlídka
Parkování
Dobrý
G - Mimořádně nehospodárná
357 m2
Info o ceně u prodejce  
vč.právního servisu a odměny RK
Datum vložení: 21.05.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

Naše společnost Vám zprostředkuje možný prodej objektu k bydlení v Bílině. Tato nemovitost byla postavena někdy začátkem 20 století. Od té doby zde proběhlo několik rekonstrukcí a úprav způsobu využití. Jedná se o třípodlažní dům, kde ve spodní části jsou prostory restauračního typu. Jeden prostor je pivnice s barem a druhý menší sál, taktéž s barem a navíc tanečním parketem, pódiem a malým zázemím, možné využít jako kuchyňku. Pro toto přízemí jsou oddělené toalety. V první patře jsou vybudované pokoje ubytovacího typu, zařízené lůžkem, stolem se židlemi a televizí. Na tomto patře je společná kuchyňka a sprchy s toaletami. Poslední druhé patro má pokoje se sociálním zařízením už přímo na pokoji a opět kuchyňku společnou. Vrchní patro je přestavěné z původních bytů, jde tedy po menší rekonstrukci vrátit zpět na bytovou jednotku.

Dům je připojený na všechny inženýrské sítě. Vytápění celého objektu je plynovým kotlem, pro přízemí a 1. patro je jeden kotel, pro 2. patro zvlášť další kotel. Stejně tak je to s ohřevem vody, patra mají svoje bojlery. Celý dům je zabezpečený alarmovým systémem. Součástí prodeje je přenechání veškerého vybavení v celém domě, nemovitost může být prakticky ihned výnosná.

Pokud by nový majitel chtěl podnikat v oboru gastronomie či využít dům jako ubytovnu, je potřeba dořešit příslušnou dokumentaci, sloužící k tomuto podnikání na příslušných úřadech. Bližší informace Vám poskytneme osobně.

Před osobní prohlídkou si můžete prohlédnout nejenom fotografie, ale i půdorys a scan domu, který Vám přiblíží pohled na celý dům.
V případě zájmu o zmíněnou osobní prohlídku kontaktujte makléřku nemovitosti, která Vás ráda domem provede a poskytne další konkrétnější informace. Ev. číslo: 643164.

Lokalita

OkresTeplice
ObecBílina
UliceKyselská
č. domovní / č. orientační24 / 20

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0968
Datum aktualizace21.05.2024
Druh objektuSmíšená
VybavenoAno
Zastavěná plocha m2357
Užitná plocha m2357
Plocha parcely m2100
Počet parkovišť1
Počet garáží
Počet podlaží objektu3
KategorieUbytování
Typ domuPatrový
Typ zařízeníHotel
Stav objektuDobrý

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
email: