Zpět na výpis

Prodej Penzionu s rodinným domem v turisticky atraktivní lokalitě

Třebívlice
Hotely
Autobus
Video
Velmi dobrý
G - Mimořádně nehospodárná
812 m2
13 490 000 16 613,30 Kč / m2
včetně právního servisu, úschovy financí, poplatků na katastr a odměny RK
Datum topnutí: 21.11.2023 Datum vložení: 09.11.2023 Poslední aktualizace: 21.11.2023

Dobrý den, nedávno jsem Vám představoval usedlost v Třebívlicích. Nyní jsme hned vedle v Dřemčicích a mám pro Vás další unikátní záležitost. Jsou to nemovitosti dokonce dvě. Jedná se o zavedený rodinný penzion, který současní majitelé, dosud provozují a dům ve kterém bydlí. A protože chtějí odejít do zaslouženého důchodu, tak společně hledáme někoho, kdo by pokračoval v jejich práci a odkazu.
Dům který je oddělený od penzionu byl dokončen v roce 2020 a nabízí hezké bydlení pro majitele, nebo správce objektu. Od penzionu ho dělí jedny dveře a tak máte vše pod kontrolou i vlastní soukromí. Dům má vlastní dvůr, čtyřicetimetrovou garáž využívanou nyní jako sklad a samostatný vjezd z ulice. Dispozice domu je 3+kk na podlahové ploše 120m2. Je zde infrasauna, velká terasa s výhledem a je také částečně podsklepen (12m2).
Penzion má 4 samostatné pokoje se sociálním zařízením, apartmán, byt a kuchyni pro celý objekt. V přízemí je bar s výčepem a sál kde se dají pořádat i větší slavnosti jako jsou svatby, firemní akce, oslavy narozenin, poslední leč a podobně. Samozřejmostí jsou toalety. K dispozici je zahrádka pro hosty i kolemjdoucí turisty. V podkroví které má 230 m2, pak najdeme místo na dostavbu několika dalších apartmánů. Podlahová plocha je 390 m2 bez podkroví, a je tu 25m2 velký sklep.
Vy i hosté ocení oblast kolem Dřemčic, která je plná krásné přírody, kopcovitých krajinných útvarů a malebných vesniček. Dům leží v chráněné krajinné oblasti Českého středohoří. Nachází se zde řada lesů, luk a rybníků, což nabízí mnoho možností pro turistiku, cyklistiku a jiné venkovní aktivity. Je tu také řada historických památek, jako například zámky v Litoměřicích nebo Třebenicích, které jsou zapsány na seznamu UNESCO. S trochou nadsázky naleznete na každém kopci nějaký hrad nebo hradiště. Blízkých Třebívlicích se pravidelně pořádají větší kulturní akce.

Chcete li mít vlastní rodinný penzion, v turisticky atraktivní lokalitě chráněné krajinné oblasti Českého středohoří, bude tato nabídka pro Vás zajímavá. Jmenuji se Ladislav Jandáček a těším se na společnou prohlídku.

Lokalita

UliceSkryto
č. domovní / č. orientační21

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky13771
Datum aktualizace21.11.2023
K dispozici od21.09.2023
Druh objektuCihlová
VybavenoAno
Zastavěná plocha m2472
Užitná plocha m2812
Plocha parcely m2795
Počet balkónů1
Počet teras1
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
ZástavbaVenkovská
TelekomunikaceInternet
SítěKabelové rozvody
Topeníústřední tuhá paliva
DopravaSilnice, MHD, autobus
KomunikaceBetonová, asfaltová
Datum nastěhování21.09.2023
Počet podlaží objektu3
Typ domuPatrový
Typ zařízeníPenzion
Stav objektuVelmi dobrý
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace, ČOV pro celý objekt, septik

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: fullname: email: