Zpět na výpis

Prodej penzionu Trámky Šumperk - Vikýřovice

Petrovská, Vikýřovice
Hotely
Autobus
Video
Velmi dobrý
G - Mimořádně nehospodárná
1 063 m2
36 000 000 33 866,42 Kč / m2
Datum vložení: 20.02.2024 Poslední aktualizace: 19.03.2024

Restaurace a penzion, venkovní terasa, sál a salonky pro oslavy. Místní vyhlášený penzion Trámky se nachází na okraji města Šumperk ve Vikýřovicích.

Restaurace a penzion fungují celoročně. Svojí atmosférou, kapacitou kuchyně i ubytování je v širokém okolí vyhledávaným zařízením pro pořádání svateb, smutečních hostin i firemních akcí. Kapacita i variabilita prostor umožňuje obsloužit velké i menší akce při zachování provozu restaurace. Nabídka obdobných zařízení s obdobnou kapacitou, ubytováním a kvalitou služeb v okolí je minimální. Majitelé potřebují odpočinek po dlouholetém více jak 100% nasazení.

Penzion i restaurace je v provozu s rezervovanou kapacitou na několik měsíců dopředu, zejména víkendy (svatby apod.). Vše je k dispozici kompletně vybaveno. Novému majiteli tak stačí jednoduše nemovitost převzít a může ihned rozjet provoz a ze zavedené značky vytěžit maximum. Vzhledem ke skvělé strategické poloze a velikosti má obrovský obchodní potenciál. Nemovitost je ve výborném stavu.

Maximální kapacita ubytování je až 46 míst v 12 pokojích s vlastním sociálním zařízením, každý v originálním stylu. Z toho je 6 mezonetových pokojů. Dále je zde velký luxusní apartmán 4+kk s krbem, zimní zahradou a terasou. Objekt se skládá z jednoho podzemního a tří nadzemních podlaží s celkovou užitnou plochou 1063 m2. Celková plocha pozemku je 2.997 m2.

Zadní část zahrady tvoří samostatná parcela s krytým bazénem. Parcela o výměře 810 m2 má i samostatný přístup z obecní cesty. Lze využit pro výstavbu rodinného domu nebo rozšíření penzionu.

Ve 2. a 3. NP se nacházejí pokoje pro hosty. V přízemí objektu je umístěna restaurace s moderní kuchyní a pecí na pizzu. Dále je zde velký sál a dva salonky. V suterénu domu je vinný sklípek se sociálním zařízením a další zázemí. K dispozici je dále venkovní restaurační terasa se zázemím, výčepem a pergolou pro cca 50 hostů.

Restaurace je vyhledávaná v širokém okolí kvalitou jídla i atmosféru. Velice oblíbený je penzion pro ubytování rodin s dětmi. Nedaleko penzionu vedou běžecké tratě pro běžkaře, turistické i cyklo stezky. Nedaleký lázeňský areál poskytuje vodní ráj pro malé i velké návštěvníky. V Jeseníky si užijí všichni milovníci hor v letních i zimních měsících.

Penzion vznikl nákladnou rekonstrukcí a přístavbou původního zájezdního hostince z r. 1890. Kouzlo a ráz si zachoval do současnosti. Při rekonstrukci z r. 2006 byla zachována řada původních konstrukcí, zejména trámové a klenbové stropy restaurace. Rekreační potenciál lokality Šumperka, termálních lázní Velké Losiny a Jeseníků předurčuje celoroční využití pro rekreaci i společenské akce.

Na pozemku je k dispozici 25 parkovacích míst. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Dům je napojen na vodovod a kanalizaci. V celém objektu je wifi.

Penzion si můžete prohlédnout v 3D v modelu na našich webových stránkách.

Potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat

Lokalita

OkresŠumperk
ObecVikýřovice
UlicePetrovská
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky10908
Datum aktualizace19.03.2024
K dispozici od19.09.2023
Druh objektuCihlová
VybavenoAno
Zastavěná plocha m2558
Užitná plocha m21063
Plocha parcely m22997
Počet balkónů1
Počet teras1
ElektřinaElektro - 400 V
TelekomunikaceInternet
Topeníústřední plynové
DopravaVlak, silnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Datum nastěhování19.09.2023
Počet podlaží objektu4
Typ domuPatrový
Typ zařízeníHotel
Stav objektuVelmi dobrý
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
PlynPlynovod

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Kontakt - B.S.B.A. Alexandra Osmitz

Provedu vás nemovitostí B.S.B.A. Alexandra Osmitz

Kontakt - QARA s.r.o.

Kontakt na realitní kancelář QARA s.r.o.

Šafaříkova 201/17
12000 Praha 2
+420 606 113 100 jan.novotny@qara.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
email: fname: lname: