Zpět na výpis

Prodej pozemku 906 m2 s hrubou stavbou rodinného domu ve Lhotě, Plzeň 10

Meduňková, Plzeň
Domy
Novostavba
Atypický
Garáž
Autobus
G - Mimořádně nehospodárná
320 m2
8 150 000 25 468,75 Kč / m2 vč. DPH
Datum vložení: 27.01.2024 Poslední aktualizace: 27.01.2024

Přejete si bydlet v přírodě, u lesa, ale zároveň v dostupné vzdálenosti od centra města ? Nyní máme pro vás skvělou nabídku prodeje v úžasné lokalitě !
Tato nemovitost je určená pro rodinu, která se již nemusí zabývat projektem a hrubou stavbou domu, protože ta již stojí. A to na pozemku s celkovou výměrou 906 m2. Součástí prodeje je také podíl 1/3 na příjezdové cestě.
Velkorysý dům byl vystaven před pár lety a nyní se čeká na šťastného majitele, který si jej dovytvoří dle svých představ. Základ je hotov, tak na co ještě čekat ?Zastavěná plocha 160 m2, plocha užitná 353 m2.
Sklep / garáž 113 m2, první patro 99 m2 + přímo naléhající terasa s výhledem na les - jižní strana - o výměře 32 m2 a druhé patro o výměře 109 m2. Dům je dle projektu dispozičně navržen jako 5kk, a původní plán zahrnoval i možnost dvou samostatných bytových jednotek, tudíž je možné počítat i s variantou dvou generačního bydlení, včetně sociálního zázemí v 1.i ve 2.patře. Samostatný vchod pro druhé patro byl plánován po schodišti z boku domu, kde na západní straně je vidět malá stříška a provizorní vchodové dveře.
Také se počítá s balkonem v patře podél celé jižní strany, ale záleží na zájemcích, není nutné jej dokončovat, je také možné odstranit kostru k balkonu a udělat pouze francouzská okna s balkonovým zábradlím, prostě fantazii a možnostem se meze nekladou !
Stavba je cihlová ( Porotherm ), s betonovými základy, podsklepená, podizolovaná, se sedlovou střechou se spádem 32°, střešní krytina Bramac hladká, dřevěný krov tesařsky vázaný.
Sklep suterénu a části 1.NP tvoří betonové Prefa panely.
Okna dřevěná a plastová s trojskly. Příprava na krbovou vložku.
Na pozemku se nachází již vybudovaná vsakovací jímka na užitkovou vodu.
Elektřina a plyn přivedeny. Voda - bude zapotřebí vyhotovení vlastního vrtu na pozemku a také vyhotovení vlastní jímky či ideálně čističky odpadních vod. Na vyhotovení vrtu zajistíme spolehlivou firmu, která se vám o něj postará od A do Z.
Projekt k dispozici.
Obec Lhota byla k Plzni připojena jako nový městský obvod Plzeň 10-Lhota v roce 2003 a od té doby stále rozšiřuje nová zástavba rodinných domů, také se zlepšuje občanská vybavenost. V Plzni na Borech jste skutečně autem do pěti minut a také zde jezdí pravidelné autobusové spojení.
Určitě doporučuji prohlídku této nemovitosti, ráda s Vámi projdu stavební projekt a případně mohu také nabídnout financování či jen dofinancování, a to samozřejmě zcela zdarma, konečné rozhodnutí je jen na Vás.
Další info v rk u makléře dané nemovitosti.

Lokalita

OkresPlzeň-město
ObecPlzeň
UliceMeduňková
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky83
Datum aktualizace27.01.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
DispoziceAtypický
Zastavěná plocha m2160
Užitná plocha m2320
Plocha parcely m2906
Plocha terasy m232
Počet teras1
Počet parkovišť1
Počet garáží1
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
ZástavbaVenkovská
DopravaDálnice, silnice, MHD, autobus
KomunikaceAsfaltová
Plocha sklepa m2113
Počet sklepů1
Plocha zahrady m2746
Počet podlaží objektu2
KategorieDomy
Druh domuRodinný dům
Typ domuPatrový
Stav domuNovostavba
PlynPlynovod

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Kontakt - Iveta Rojková

Provedu vás nemovitostí Iveta Rojková, DiS.

Kontakt - MID.ALS s.r.o.

Kontakt na realitní kancelář MID.ALS s.r.o.

Požárníků 199
33842 Hrádek

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: lname: phone: fname: