Zpět na výpis

Prodej pozemku (973 m2) v zahrádkářské kolonii Pod Dubovou, Napajedla, okr. Zlín

Zámoraví, Napajedla
Pozemky
973 m2
730 000 750,26 Kč / m2
Datum vložení: 02.05.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

S radostí vám nabízíme velmi zajímavou nemovitost, a to pozemek (973 m2) s chatou, v zahrádkářské kolonii Pod Dubovou, v obci Napajedla, okr. Zlín. Pozemek je veden v územním plánu jako stavební pro rekreační objekt (stavbu).
Na pozemku stojí třípodlažní budova se zastavěnou plochou 50m2, která je určena k celkové rekonstrukci či demolici. Nabízí se tak možnost si zde vyhrát a popustit uzdu své fantazii.
Pozemek, na níž se dům nachází, je ve svažitém terénu, ale o to více se zde nabízejí úchvatné výhledy do okolí. K pozemku není sice přímá silniční cesta, ale k domu lze pohodlně přijet „panelovkou“ a zpevněnou cestou. Co se týče IS, je zde pouze elektřina. Voda možná k napojení je a kanalizace je řešena suchým WC a jímkou. Do budoucna možnost vybudovat vlastní čističku.
Svažitý terén pozemku leží v sousedství stávajících chat a jiných zahrad. Zahrada s ovocným stromy nabízí především staré osvědčené odrůdy, které jsou typické pro tento kraj (třešně, trnky, jablka, hrušky,…). Tento malý ovocný ráj tak nabízí spoustu krásných zákoutí a míst pro různé využití. Pro kutily, kreativce a milovníky romantiky jako stvořené. Dýchá zde duch krásných časů minulých, který tím umocňuje klid a pohodu tohoto místa.
Město Napajedla leží na rozhraní tří regionů Hané, Valašska a Slovácka, a nově vybudovaná dálnice D5 navazující pohodlně na D1 umožňuje dobrou dopravní schůdnost mezi nimi.
Současníkům nabízí město Napajedla dobré podmínky pro sport i společenský život, vítá své návštěvníky a rozvíjí se do evropské současnosti. Dům s pozemkem by byl tedy vhodný i jako investice s využitím k rekreačně komerčním účelům, a spolu s dobrou občanskou vybaveností města, podtrhuje atraktivitu tohoto místa a nabízí tak i možnost nadstandardního bydlení náročnějším klientům.
Zajímavá nabídka pro klienty hledající pozemek vhodný k výstavbě domu, chaty, umístění mobilního domu nebo zahrádkaření.
Podrobnější informace k nemovitosti i možnostem financování vám sdělí makléřka na prohlídce, kterou vřele doporučuje. Cena je uvedena vč. všech poplatků RK.

Lokalita

OkresZlín
ObecNapajedla

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky2024021
Datum aktualizace21.05.2024
Umístění objektuOkraj obce
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
Topeníústřední tuhá paliva
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2973
VodaVoda - studna
OdpadJímka

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.
Kontakt - K domovu, s.r.o.

Kontakt na realitní kancelář K domovu, s.r.o.

Varšavská 715/36
120 00 Praha 2 - Vinohrady
+420 720 646 086 info@kdomovu.com

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: fullname: email: phone: