Zpět na výpis

Prodej pozemku o výměře 4.147 m2 v Buchlovicích

Zahrady, Buchlovice
Pozemky
Autobus
4 147 m2
Info o ceně u prodejce  
Cena je uvedena včetně právního a realitního servisu
Datum vložení: 02.05.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

S pověřením majitele vám nabízíme pozemek v Buchlovicích (4.147 m2), který se nachází v lokalitě Zahrady.
Nabízený pozemek se nachází v okrajové části Buchlovic a jeho orientace je na jihovýchodní stranu přímo pod lesem. Je mírně svažitý (12o) a příjezd na pozemek je z obecní komunikace, přičemž vjezd je terénními úpravami uzpůsoben pro příjezd automobilem přímo na pozemek (rampa 9,6o = 17%).
Soubor všech nabízených pozemků dává celek o velikosti 4.147m2. Podle nového územního plánu (ÚP- nyní před finálním zpracováním a předložením ke schválení) bude možné jej zastavit o ploše max. do 1.500 m2. Přímo na pozemku (v jeho horní části) je vedení elektrického vzdušného vedení NN od E.ON. Vlastní voda (studna) na pozemku není, ale veškeré inženýrské sítě (voda, plyn a kanalizace, je ve vzdálenosti 150 až 200 bm od hranice pozemku. Pozemek je přístupný pro automobilovou dopravu a je v sousedství stávajících, samostatně stojících, rezidenčních rodinných domů. Pozemky jsou nyní vyčištěny od náletových křovin bez jakýchkoliv stromů (nyní zatravněny) a nabízejí krásný výhled do okolí a nedaleký přístup do lesa je velkou výhodou.
Městys Buchlovice leží v těsné blízkosti Chřibské vrchoviny. Díky své poloze je velmi oblíbenou a vyhledávanou destinací k rekreaci i bydlení. Nedaleko se nacházejí lázně Leopoldov na Smraďavce, poutní místo Velehrad, Tupesy a v neposlední řadě okresní město Uherské Hradiště. Přímo v místě je oblíbený zámek Buchlovice s okrasnou zahradou a nad Buchlovicemi se týčí majestátní hrad Buchlov. Je zde výborná dopravní dostupnost, a to nejen po rychlostní silnici E50 do přilehlého okresního města Uh. Hradiště (15 min. autem dle dopravní situace). Směr Brno na opačnou stranu je cca do 60min. Dojezdová vzdálenost na vlakové nádraží do nedalekého Starého Města je 10 min. V Buchlovicích je velmi dobrá občanská vybavenost a infrastruktura, která podtrhuje atraktivitu tohoto místa a nabízí tak možnost nadstandardního bydlení i náročnějším klientům.
ÚP a plocha pozemku k zastavění je zohledněna pro 1 RD venkovského typu. Pozemky jsou k dispozici po dohodě a prohlídky po domluvě kdykoliv. Podrobnější informace k nemovitosti vám ráda sdělí realitní makléřka na prohlídce, kterou vřele doporučuje. Prodej pouze v celku vážnému zájemci, není možné jakékoliv dělení. Cena je konečná, a to ve výši 2.600,- Kč/m2. Uvedena je vč. právního servisu i všech poplatků RK.

Lokalita

OkresUherské Hradiště
ObecBuchlovice

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky2021081
Datum aktualizace21.05.2024
Umístění objektuOkraj obce
DopravaSilnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m24147

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.
Kontakt - K domovu, s.r.o.

Kontakt na realitní kancelář K domovu, s.r.o.

Varšavská 715/36
120 00 Praha 2 - Vinohrady
+420 720 646 086 info@kdomovu.com

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: fullname: