Zpět na výpis

Prodej pozemku pro komerční využití, Kolín

Kolín
Pozemky
7 579 m2
12 656 930 1 670 Kč / m2
Datum vložení: 20.06.2024 Poslední aktualizace: 20.06.2024

Rádi bychom vám představili exkluzivní příležitost k nákupu komerčního pozemku ideálního pro podnikatelské aktivity v souladu s platným územním plánem. Tento pozemek nabízí vynikající možnosti pro velkovýrobní, výrobní, průmyslovou a skladovací činnost.

Výhody pozemku:

Podnikatelské Využití: Dle platného územního plánu je pozemek schválen pro širokou škálu podnikatelských aktivit. Zahrnuje vlastní účelové stavby a prostory pro optimální výkon a efektivitu.

Minimalizovaný Vliv: Negativní vliv na okolní obytné budovy a území je pečlivě kontrolován, a to i nad přípustnou mez. Bezpečná vzdálenost od sousedících obytných budov zajišťuje, že žádné negativní dopady nezasahují do okolního prostředí.

Flexibilita Pro Různé Sektory: Pozemek umožňuje rozvoj od trvalého bydlení správce nebo majitele přes přechodné ubytování zaměstnanců až po odstavování vozidel zaměstnanců a návštěvníků na vlastním vyhrazeném pozemku.

Podpora Vzdělání, Zdraví a Sportu: Možnost vybudovat zařízení pro školství, zdravotnictví a sociální služby pro zaměstnance, stejně jako zařízení pro sport, pokud jsou splněny platné normy a neexistuje negativní hygienický vliv.

Dostupná Účelová Komunikace: V rámci plánu je zahrnuta možnost vytvoření účelové komunikace pro plynulý pohyb zaměstnanců a návštěvníků.

Toto je jedinečná příležitost k investici do pozemku s obrovským potenciálem pro váš podnik. Pro více informací nebo prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Nabízíme vám šanci vytvořit si vlastní prosperující podnikatelské prostředí ve strategické lokalitě.

Lokalita

ObecKolín

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0225
Datum aktualizace20.06.2024
K dispozici od30.01.2024
Umístění objektuCentrum obce
Datum nastěhování30.01.2024
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro komerční výstavbu
Celková plocha m27579

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: lname: email: fullname: