Zpět na výpis

Prodej pozemku pro výstavbu bytového domu Praha 8 - Libeň

Praha
Pozemky
Video
559 m2
18 990 000 33 971,38 Kč / m2
Datum vložení: 18.03.2024 Poslední aktualizace: včera

Na prodej nabízím atraktivní pozemek o rozloze 559 m2, ideálně situovaný v oblíbené lokalitě Prahy 8 – Libeň, ve spodní části ulice Davídkova.
Tento pozemek je perfektní pro developerský projekt. Umožňuje například výstavbu bytového nebo polyfunkčnímu domu. Pro tento projekt máme již zpracovanou hmotovou studii (lze využít k územnímu řízení). Tato studie zahrnuje plány pro 8 bytových jednotek včetně parkovacích míst. Na pozemku není vydáno ÚR a SP, dokumentace není zpracovaná.

Zpracovaná studie naznačuje pouze jedno z možných řešení a není závazná. Podle studie je v přízemí budovy vyhrazen prostor pro nebytové účely, který může posloužit jako obchodní prostor či administrativní plocha. Dispozice bytů a prostorů v budově jsou náležitě promyšleny a zahrnují parkovací místa v 2 podzemních podlažích, sklepní komory, domovní vybavenost v 1. podlaží, vstupní kolo a kočárky, společnou kotelnu, kancelář v 2. nadzemním podlaží a byty v dalších patrech. Na střeše se nachází podkrovní mezonetový byt s nádherným výhledem na panorama Prahy.
Co se týče inženýrských sítí, přípojky vodovodu, kanalizace a silnoproudu jsou již přivedeny na pozemek. Plynová přípojka je dostupná ve vzdálenosti přibližně 100 metrů.

Ač uprostřed Prahy, do přírody je to blízko. Jen kousek nad pozemkem se rozkládá Lesopark Okrouhlík. Nedaleko se také rozkládá přírodní park Prosecké skály. A k nábřeží Vltavy to také není daleko.

Jen nedaleko tohoto pozemku byl Československým odbojem v roce 1942 zlikvidován protektor Reinhard Heydrich.

Tato lokalita je dobře vybavena občanskou vybaveností a nabízí výbornou dopravní dostupnost. Z lokality je rychlý přístup na Libereckou magistrálu a dálnici D8. Tramvajová zastávka a stanice metra Ládví je v docházkové vzdálenosti.
Tento pozemek představuje výjimečnou investiční příležitost a doporučuji ho všem zájemcům o developerský projekt. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost získat stavební pozemek ve strategické lokalitě Prahy.

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího. Majitel si vyhrazuje právo úpravy ceny nemovitosti.
Více informací na našem webu.

Pro více informací nás kontaktujte
Alexandra a Marek

Lokalita

OkresHlavní město Praha
ObecPraha

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky10224
Datum aktualizaceVčera
K dispozici od14.11.2023
Umístění objektuCentrum obce
Datum nastěhování14.11.2023
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2559
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
PlynPlynovod

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
email: