Zpět na výpis

Prodej pozemku s obytnou chatou a zahradou, Biskupice u Luhačovic

Biskupice
Pozemky
1 010 m2
890 000 881,19 Kč / m2
Datum vložení: 02.05.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

S velkou radostí vám nabízíme jedinečnou nabídku, a to pozemek s útulnou dřevěnou chatou, ovocnou i lesní zahradou, která se nachází v obci Biskupice u Luhačovic.
Obec Biskupice leží v oblasti na rozhraní moravského Slovácka a Valašska, všeobecně nazývaného Zálesí.
Nachází se v údolí Černého potoka, asi 3 km jižně od známých moravských lázní Luhačovice. Díky své příznivé poloze jsou Biskupice dobře dostupné jak pro automobilovou dopravu, tak i vlakem. Pro návštěvníky nedalekých lázní se stávají i místem zastavení na pěších túrách nebo cyklovýletech. (pod chatou se dá napojit přímo na cyklostezku)
Pozemek, na níž se chata nachází je v mírně svažitém terénu, ale o to více je zde možnost výhledů a soukromí, protože je to poslední chata v celé zástavbě. K pozemku není sice přímá silniční cesta, ale je možné dojet k chatě po nezpevněné cestě z vícero stran přes vedlejší pozemky. Co se týče IS, je zde pouze elektřina. Voda je možná k napojení od hlavní silnice (cca 100m), kde se nachází hlavní přívod, a kanalizace je řešena suchým WC. Do budoucna možnost vybudovat vlastní čističku.
Chata je dispozičně řešena vstupní chodbou, ložnicí a kuchyňkou, za kterou se pak nachází menší dílna, skladovací prostory a sklep, který je s celoroční teplotou vhodný k uskladnění ovoce a udržování pitné vody v barelech, které si sem současní majitelé vozí.
Součástí pozemku je také nově vybudovaná pergola, nabízející venkovní posezení a možnost relaxace.
K nemovitosti náleží také krásná zahrada s ovocným sadem, se spoustou rozličných stromů (listnatých i jehličnatých). Z ovocných jsou to především staré osvědčené odrůdy, které jsou typické pro tento kraj (třešně srdcovky, trnky, jablka, hrušky,…). Tento malý zahradní ráj tak společně s okolní přírodou nabízí spoustu krásných zákoutí a míst pro různé využití. Pro kutily, kreativce a milovníky romantiky jako stvořené. Dýchá zde duch krásných časů minulých, který tím umocňuje klid a pohodu tohoto místa.
V obci Biskupice je dobrá občanská vybavenost a infrastruktura, která společně s nedalekými Luhačovicemi podtrhuje atraktivitu tohoto místa, a nabízí tím i možnost nadstandardního bydlení či rekreaci náročnějším klientům.
Nemovitost je k dispozici po dohodě a prohlídky jsou možné po domluvě kdykoliv. Na koupi nemovitosti je možné za určitých podmínek využít i financování hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Podrobnější informace k nemovitosti i možnostem financování vám sdělí makléřka na prohlídce, kterou vřele doporučuje.
Cena je uvedena včetně všech poplatků, právního servisu a provize RK.

Lokalita

OkresZlín
ObecBiskupice

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky2023020
Datum aktualizace21.05.2024
Umístění objektuOkraj obce
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
ZástavbaObytná
DopravaSilnice
KomunikaceNeupravená
Plocha zahrady m2977
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21010

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.
Kontakt - K domovu, s.r.o.

Kontakt na realitní kancelář K domovu, s.r.o.

Varšavská 715/36
120 00 Praha 2 - Vinohrady
+420 720 646 086 info@kdomovu.com

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: