Zpět na výpis

Prodej pozemku v Hodoníně

Hodonín
Pozemky
400 m2
790 000 1 975 Kč / m2
včetně provize, včetně právního servisu
Datum vložení: 21.06.2024 Poslední aktualizace: 21.06.2024

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji slunnou, oplocenou zahradu s prostornou chatou, která se nachází v zahrádkářské oblasti Štěpnice v Hodoníně. Rovinatá zahrada má čtvercový tvar a je zde vše, co potřebujete k relaxování a odpočinku od ruchu města. Zahrada je celá zatravněná s množstvím ovocných stromů a dřevin. Na pozemku se nachází prostorná, nově postavená dřevěná chata s krytou terasou a obytným podkrovím. V přízemí chaty je kuchyňský kout s jídelním stolem, obývací části a výstupem na terasu. Jsou zde také schody do podkroví, které slouží majitelům jako ložnice.
Bezproblémový příjezd je zajištěn po zpevněné komunikaci přímo k pozemku. Na zahradě se dále nachází dřevěná kůlna, která slouží k uskladnění nářadí, nebo tolik potřebné zahradní techniky. Na zahradu je zavedena sezónní voda, kterou lze kromě zimních měsíců plně využívat třeba k zalévání. Jako zdroj energie lze využít generátor, případně lze na střechu chaty umístit FVE panely. Nesmí chybět mobilní WC nacházející se hned vedle dřevěné kůlny. V celé chatě proběhla částečná instalace el. rozvodů, nicméně konečné dodělání bude již na novém majiteli.
Poloha a umístění zahrady nabízí klid, soukromí a výbornou dostupnost do města. Stejně tak možnost relaxace, odpočinku, ale také volnočasových aktivit jako jo cykloturistika. Pro více informací a prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

Lokalita

ObecHodonín

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky00457
Datum aktualizace21.06.2024
KategoriePozemky
Druh pozemkuZahrady
Celková plocha m2400
VodaVoda - zdroj pro celý objekt

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.
Kontakt - REALITY VESELÝ s.r.o.

Kontakt na realitní kancelář REALITY VESELÝ s.r.o.

Masarykovo nám. 393/8
695 01 Hodonín
+420 605 871 877 vesely@realityvesely.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: