Zpět na výpis

Prodej pozemku v Měníně

Měnín
Pozemky
9 400 m2
31 890 000 3 392,55 Kč / m2
včetně provize, včetně právního servisu
Datum vložení: 20.06.2024 Poslední aktualizace: 20.06.2024

Hledáte komerční pozemek pro vaše podnikatelské záměry?
Jeden takový pro Vás máme na okraji obce Měnín s velmi dobrou dostupností.
 
Pro úspěšný rozvoj vašeho podnikání je nezbytná dobře fungující infrastruktura. Na tomto pozemku je již zavedena přípojka elektřiny. Kromě toho je zde přítomna i přípojka vody ze studny, která prošla důkladným rozborům a byla shledána plně vyhovující všem normám, takže můžete mít jistotu, že voda je čistá a bezpečná pro použití. Aby bylo zajištěno kompletní pohodlí, pozemek je také napojen na kanalizační síť, což umožňuje efektivní odvod odpadních vod.
Tyto základní přípojky jsou klíčové pro jakoukoli výstavbu a provoz, a jejich existence na pozemku představuje významnou výhodu, která vám umožní rychleji a efektivněji realizovat vaše plány. S touto kompletní sítí přípojek je pozemek připravený poskytnout vše potřebné pro hladký start vašeho podnikání.

Při plánování vašeho budoucího projektu je důležité mít jasno v možnostech, které pozemek nabízí. Dle platného územního plánu je tento pozemek klasifikován jako plocha pro výrobu zvaná 11a, což otevírá široké spektrum využití. Hlavní využití zahrnuje výrobu, výrobní služby, skladové areály, velkoobchodní zařízení, stejně jako střediska zemědělské výroby a apod. není určena pro logistiku nad 0,5 ha a provozy zátěžové na životní prostředí, resp. zdroje potencionálního havarijního znečištění. Co se týče stavebních regulací, maximální povolená výška stavby je 9 metrů, což odpovídá dvěma nadzemním podlažím plus podkroví, umožní vám tak realizovat stavby odpovídající vašim potřebám a záměrům.
 
Je důležité také zmínit, že přes pozemek prochází vedení vysokého napětí, které má své ochranné pásmo. Tato skutečnost je třeba vzít v úvahu při návrhu a umístění vašich budov a zařízení aby byla zajištěna bezpečnost a dodržení všech předpisů. 

Díky přítomnosti čerpací stanice je tento pozemek ještě atraktivnější. Vyniká také výbornou dopravní obslužností, neboť je situován pouhé 2 kilometry od sjezdu z dálnice D2, což zajišťuje snadný a rychlý přístup z různých částí země. Díky této blízkosti dálnice je pozemek také vzdálený pro představu pouhých 12 kilometrů od známého obchodního centra Olympia Brno. Pozemek se skládá celkem ze 3 parcel, jedna z nich se bude dělit geometrickým plánem tudíž rozměry jsou orientační o celkové rozloze +- cca 9.400 m2.

Věříme, že jsme vám poskytly ucelený pohled na všechny přednosti, který tento pozemek nabízí. Pokud máte specifické plány nebo nápady, jak tento prostor využít, jsme zde, abychom vám pomohli prozkoumat všechny možnosti a najít nejlepší řešení pro vaše podnikatelské cíle.
 
Pokud máte jakékoli dotazy nebo byste si přáli prohlídku pozemku na vlastní oči, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se těšit! Váš realitní parťák ve světě nemovitostí.

Lokalita

OkresBrno-venkov
ObecMěnín

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky00142
Datum aktualizace20.06.2024
ElektřinaElektro - 230 V
ZástavbaKomerční
DopravaDálnice, silnice
KomunikaceAsfaltová
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro komerční výstavbu
Celková plocha m29400
VodaVoda - studna
OdpadČOV pro celý objekt

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.
Kontakt - Nikola Juránková

Provedu vás nemovitostí Nikola Juránková

Kontakt - LEXAMO s.r.o.

Kontakt na realitní kancelář LEXAMO s.r.o.

Pulkov 6
675 57 Biskupice-Pulkov
+420 732 976 694 info@lexamo.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: fullname: phone: email: fname: