Prodej pozemku v Prostřední Bečvě
Prodej pozemku v Prostřední Bečvě
Prodej pozemku v Prostřední Bečvě
Prodej pozemku v Prostřední Bečvě
Prodej pozemku v Prostřední Bečvě
Prodej pozemku v Prostřední Bečvě
Prodej pozemku v Prostřední Bečvě
Prodej pozemku v Prostřední Bečvě
Prodej pozemku v Prostřední Bečvě
Prodej pozemku v Prostřední Bečvě
Prodej pozemku v Prostřední Bečvě
+ 8 fotografií
Prodej
Zpět na výpis

Prodej pozemku v Prostřední Bečvě

Prostřední Bečva
Pozemky
2 915 m2
4 680 000 1 605,49 Kč / m2
včetně provize, včetně právního servisu
Datum vložení: 30.04.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

Dokonalý stavební pozemek by určitě měl mít orientaci na jih, aby byl po celý den plný slunce. To tu máme. Rozhodně by měl být v krásné přírodě s dechberoucím výhledem z okna. To tu máme také. A musí mít dostatečnou velikost pro dokonalé soukromí. A přesně takový pozemek o velikosti 2.915 m2 pro Vás mám na Prostřední Bečvě. Nakonec, víte co? Přijďte sami zjistit, jestli Vás to tady uchvátí. Prohlídkový den je v pátek 19.4.2024. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky anebo individuální předtermín.

Na co se tu můžete těšit:

Naprosto úžasný je zde výhled do krajiny. Ať už po ránu, kdy slunko vychází nad Horní Bečvou, nebo když zapadá nad Rožnovem. A po celý den máte jako na dlani krásné údolí okolo Rožnovské Bečvy. Zajímavostí je, že vlastně koukáte z Moravskoslezských Beskyd (úpatí Radhoště) na Vsetínské vrchy, které začínají na levém břehu Bečvy. Tolik malé geografické okénko, pojďme zpět k pozemku. :)

Celková rozloha pozemku je 2.915 m2. Záleží jen na Vás, kolik si tu postavíte garáží, venkovních kuchyní, saun, či výběhů pro domácí mazlíčky. A pokud rádi kupujete efektivně, tak oceníte, že zadní část pozemku není stavební a proto tyto metry získáváte mnohem levněji, než kdyby stavební byly. Na prohlídce Vám vše ukážu a zjistíte, že je to výhoda, protože v těch místech byste stejně nestavěli. Spíše tam vidím nějakou užitnou zahradu, či trnkový sad. A proč mít sad na stavebním pozemku, že?

Pozemek je umístěn asi 300 m daleko a 35m nad úrovní hlavní silnice. Díky tomu při posezení na zahradě nebudete vnímat provoz. Kolem pozemku vede obecní cesta a nad námi jsou další obydlené domy, takže rozhrnování sněhu je v zimě zajištěno obcí. A návštěvy k Vám bez problému trefí, protože jsme vlastně hned naproti odbočce na Hutisko a Soláň.

Územní plán umožňuje individuální bydlení v rodinných domech. Další možnosti dané územním plánem, inženýrské sítě atd. probereme na prohlídce. Zavolejte, tohle místo stojí za to.

Prostřední Bečva je sympatická obec s necelými 2.000 obyvateli na severovýchodním okraji Valašska (naprosto nečekaně) mezi Horní a Dolní Bečvou. :) Do Rožnova je to 7 km, na hranici se Slovenskem 15 km, do Valmeza 22 km a do Frýdku ani ne 40 km.

Je to báječné místo i pro víkendový dům. V okolí je spousta lyžařských areálů (Třeštík, Soláň, Sachova studánka, Rališka, Bílá, Pustevny, Čarták a další). Cyklostezka Rožnovskou brázdou vede z Horní Bečvy až do Valmeza a dále na Zlín a kdo ví, kam jinam. No a houbaři, borůvkáři či klasičtí turisté tu mají také ráj na zemi. Tak co, zavoláte a přijdete se podívat?

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

A ještě zpráva pro kolegy makléře. Máte-li potenciálního zájemce, klidně s ním přijďte na prohlídku. Jsme otevřeni spolupráci, aby Vaši i naši klienti..

Lokalita

OkresVsetín
ObecProstřední Bečva

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky00183
Datum aktualizace21.05.2024
ZástavbaVenkovská
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m22915

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.
Kontakt - DreamTeam Reality

Kontakt na realitní kancelář DreamTeam Reality

Palackého 203
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
+420 603 578 282 silvie.rumplikova@gmail.com

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: fname: email: