Prodej pozemku v Rožnově pod Radhoštěm
Prodej pozemku v Rožnově pod Radhoštěm
Prodej pozemku v Rožnově pod Radhoštěm
Prodej pozemku v Rožnově pod Radhoštěm
Prodej pozemku v Rožnově pod Radhoštěm
+ 2 fotografie
Prodej
Zpět na výpis

Prodej pozemku v Rožnově pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm
Pozemky
2 000 m2
1 050 000 525 Kč / m2
včetně provize, včetně právního servisu
Datum vložení: 26.06.2024 Poslední aktualizace: 26.06.2024

Úchvatné místo na jižním svahu v okrajové části Rožnova pod Radhoštěm o rozloze 2.000 m2 s vlastním příjezdem z obecní komunikace. Až tady jednou bude stát rodinný dům či rekreační chata, budete si moci užívat magického kouzla tohoto místa. Nakonec, víte co? Přijďte se podívat sami, jestli Vás toto místo uchvátí stejně jako mne. Prohlídkový den je v úterý 9.7. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky a nebo individuální předtermín.

Na co se tu můžete těšit:

S tímto pozemkem si v prvé řadě pořizujete naprosto unikátní místo. Jestliže hledáte klid, soukromí a dostatečnou velikost pozemku, pak jste tu správně. Úplně tady vidím posezení s partou přátel nad dobrým vínkem, s grilováním či špekáčky a pozorování zapadajícího slunce za zvuku romantické kytary.

Budete tu obklopeni čistou přírodou, vždyť se také nacházíme v III. zóně Chráněné krajinné oblasti Beskydy a kousek nad námi začíná dokonce nejvíce chráněná (tedy nejčistší) zóna I. A aby okolí zůstalo hezky čisté, o to se postará veřejná kanalizace vedená v obecní cestě. Nebude tedy problém se na ni v budoucnu při stavbě připojit.

A proč má tento pozemek tak neuvěřitelně nízkou cenu? Tohle totiž není nabídka pro každého a je potřeba Vám vysvětlit souvislosti. Než byste si vytvářeli neúplné domněnky na základě pár vět v inzerátu, bude lépe si o tom společně promluvit. Zavolejte mi a vše Vám podrobně vysvětlím. Probereme otázku územního plánu, provozu v okolí a vše, co Vás bude zajímat.

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

A ještě zpráva pro kolegy makléře. Máte-li potenciálního zájemce, klidně s ním přijďte na prohlídku. Jsme otevřeni spolupráci, aby Vaši i naši klienti byli spokojeni.

Lokalita

OkresVsetín
ObecRožnov pod Radhoštěm

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky00195
Datum aktualizace26.06.2024
OchranaCHKO
ZástavbaVenkovská
KategoriePozemky
Druh pozemkuTrvalé travní porosty
Celková plocha m22000
OdpadKanalizace

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.
Kontakt - DreamTeam Reality

Kontakt na realitní kancelář DreamTeam Reality

Palackého 203
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
+420 603 578 282 silvie.rumplikova@gmail.com

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: phone: fullname: