Zpět na výpis

Prodej pozemku v Vyškovci

Vyškovec
Pozemky
21 120 m2
3 690 000 174,72 Kč / m2
včetně provize RK
Datum vložení: 09.11.2023 Poslední aktualizace: 09.11.2023

Nabízíme k prodeji soubor stavebních pozemků ležící v katastru obce Vyškovec, která je součástí chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.

Celková výměra souboru prodávaných pozemků je 21120 m2 .
První soubor je celek o výměře 2226 m2 . Tato část je platným územním plánem určena jako plocha smíšeně obytná vesnická, tedy hlavní využití pro bydlení vesnického charakteru, občanské vybavení či podnikatelské aktivity. K pozemku byla vydána územně plánovací informace.

Druhým souborem jsou pozemky o celkové výměře 18894 m2 a u těchto pozemků je prodávána id. 1/3. Pozemky jsou zahrnuty v územním plánu jakožto plochy krajinné zeleně a dopravní infrastruktury. Tyto pozemky jsou tedy využívány pro přístup k budoucí stavbě a pro vedení technické infrastruktury.
Oba soubory tvoří územní celek. V jižní části pozemku je nadzemní vedení E.ON.

Vzdálenost objektu od měst: Zlín: 54 km, Brno: 130 km, Ostrava: 95 km, Praha: 260 km, Olomouc: 111 km

Vyškovec leží v masivu Bílých Karpat na moravsko-slovenském pomezí. Zdejší souznění s přírodou dalo vzniknout malebné krajině drobných políček, remízků a sadů, které vytvářejí neopakovatelné scenérie. Obcí prochází žlutá a červená turistická značka a vede tudy trasa naučné stezky Okolo Hrozenkova. Vyškovec můžeme navštívit i na kole po značené cyklostezce a to Beskydsko-karpatské magistrále.

V těsné blízkosti Vyškovce leží obec Žítková, která se do podvědomí zapsala příběhy žítkovských bohyní jež oživila brněnská spisovatelka Kateřina Tučková. Právě tady totiž žila do roku 2001 poslední z nich.
Lokalita v okolí obce Vyškovec je jedna z turisticky nejatraktivnějších oblastí Bílých Karpat, jehož dominantou je Mikulčin vrch. Významným rysem území je pestrá a bohatá příroda. Charakter krajiny poskytuje v každém ročním období mimořádné podmínky pro turistiku a rekreaci. V zimě nabízí ideální sněhové podmínky. Vyškovec je nádherným a klidným místem s panenskou přírodou. Více informací u makléře. V případě potřeby Vám zajistíme i financování.
Více informací u makléře nebo na webu nemovitosti: pozemekvyskovec.cz

V nabídce je použita virtuální vizualizace pozemku včetně nemovitosti.

Lokalita

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky00136
Datum aktualizace09.11.2023
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m221120

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: phone: email: