Zpět na výpis

Prodej, Průmyslový a skladový areál, Hladov, okr. Jihlava, 11.000 m2 výrobních a skladových ploch

Hladov
Komerční
Velmi dobrý
G - Mimořádně nehospodárná
Info o ceně u prodejce  
Cena na dotaz
Datum vložení: 25.05.2024 Poslední aktualizace: 13.06.2024

REALDOMUS ve výhradním zastoupení vlastníka zprostředkuje prodej výrobního a skladového areálu v katastru obce Hladov, okres Jihlava.

Stěžejním objektem je budova hlavní výrobní haly kolaudované v roce 2015. Jedná se konstrukčně o montovaný železobetonový skelet se dvěma částmi. Výrobní část haly obdélníkové tvaru má půdorys o rozměrech 39 x 98 m. Tato část haly je kryta sedlovou střechou s výškou vrcholu 8,4 m. Administrativní část haly o půdorysném rozměru cca 11 x 72 m je kryta pultovou střechou. Celková užitná plocha haly je 4.551 m2. Ve výrobní části haly se nachází hlavní výrobní a skladové prostory. V administrativní části haly jsou kancelářské prostory, sociální zázemí, šatny, úklidové prostory, jídelna s přípravnou jídla, vzorkovna (showroom).
Celková užitná plocha haly je 4.551 m2

Dále na hlavní výrobní halu navazuje soustava výrobních a skladových objektů, které jsou vzájemně funkčně propojené k zajištění výrobního procesu původní truhlářské výroby.

Solitérně jsou pak v areálu umístěny další objekty. Mimo dalších menších objektů se jedná o plechovou montovanou skladovací halu s podlahou z betonové mazaniny o užitné ploše 1.893 m2 a dvoupodlažní administrativní budovu s užitnou plochou 458 m2, která je však s ohledem na její dlouhodobé nevyužívání ve špatném technické stavu.

Mimo areál, avšak v dochozí vzdálenosti se nachází bytový dům. Dům má jedno nadzemní podlaží a obytné podkroví. Dispozičně je objekt rozdělen na 6 bytů o velikosti 1+1až 3+ KK. Celková podlahová plochy bytů činí 328 m2.

Pozemky tvoří jednotný prostorově uzavřený oploceny areál v celkové výměře 99.597 m2.
Užitná plocha budov má výměru celkem 11.136 m2. Z části funkčně propojené objekty sloužily jako výrobní a skladovací haly k truhlářské výrobě čalouněného nábytku.
Volné plochy v areálu jsou tvořeny zejména neprovozními pozemky.
3.709 m2 plochy areálu pak tvoří stavební pozemky.

Areál je napojen na elektrickou energii. Voda je získávána z vlastní vrtané studny. Odpadní vody jsou svedeny do vnitroareálové ČOV. Vytápění budova je bylo řešeno vlastní kotelnou na tuhá paliva, když ke spalování bylo využíváno zejména dřevěného odpadu z truhlářské výroby.

V areálu jsou vybudovány dva rybníky. Na volném prostranství jsou rozmístěny desítky betonových podstavců pro upevnění trackerů solárních panelů FVE.

Dopravní dostupnost areálu je zajištěna mezinárodní silnicí č. 38 ve směru Jihlava – Znojmo. Areál je vzdálen cca 30 kom od dálnice D1 (exit 112).

Pro podrobnější informace a prohlídku areálu kontaktujte makléře.

Lokalita

OkresJihlava
ObecHladov
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky1459
Datum aktualizace13.06.2024
Druh objektuMontovaná
Počet míst k parkování20
KategorieKomerční
Druh prostorVýrobní prostory
Stav prostoruVelmi dobrý
OdpadSeptik, jímka

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Kontakt - Richard Rolfes

Provedu vás nemovitostí Mgr. Richard Rolfes

Kontakt - REALDOMUS s.r.o.

Kontakt na realitní kancelář REALDOMUS s.r.o.

Radniční 133/1
37001 České Budějovice
+420 605 821 851 info@realdomus.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: phone: fullname: lname: