Zpět na výpis

Prodej řadového domu v Nučicích nedaleko Prahy

U háječku, Nučice
Domy
Velmi dobrý
4 pokoje
Balkon
G - Mimořádně nehospodárná
3D prohlídka
92 m2
9 990 000 108 586,96 Kč / m2
Datum vložení: 23.11.2023 Poslední aktualizace: 23.11.2023

Představte si, že si otevřete dveře svého nového domova a kročíte do prostor, které jsou plné světla a života. Představte si, že přejdete přes prah a cítíte pod nohama chladivou dlažbu vstupní chodby. Vpravo od Vás je prostorná ložnice, která je dokonale připravená na klidný spánek plný krásných snů. Po pravé straně se nachází koupelna, která je vybavená vším, co potřebujete pro osobní hygienu.

A potom vstoupíte do obývacího pokoje. Ten je plný slunečního světla, které prochází velkými okny a otevírá se před Vámi nádherný výhled na terasu a zahradu. Zahradu, která je plná vzrostlých stromů, a kde je bazén pro osvěžení v horkých letních dnech.

Prostředí, které nabízí nekonečné možnosti pro relaxaci, zábavu a kreativitu. A to vše v nové lokalitě "U Háječku" mezi dvěma obcemi Rudná a Nučice, které jsou plné života a nabízejí vše, co potřebujete pro svůj každodenní život. Nechte se unést do světa, kde si můžete žít přesně tak, jak jste vždy snili.

A teď si představte, že tento dům je Váš. Ano, Vy jste právě vstoupili do svého nového domova.

To není jen představa. To je realita. A je to realita, kterou Vám nabízíme. Řadový dům (v katastru nemovitostí uvedený jako bytová jednotka) 4+1 s bazénem a dvěma zahradními domky a parkovacími místy, uprostřed nádherné přírody a s veškerou občanskou vybaveností na dosah.

Když budete chtít, můžete si zajít na tenis, do knihovny, na masáže nebo třeba na výborný oběd do některé z místních restaurací. A to vše je jen pár kroků od Vašeho nového domova, stejně jako občanská vybavenost obou obcí.

Tak co na to říkáte? Chcete se stát součástí této nádherné komunity a začít žít svůj sen? My jsme tady pro Vás. Jsme připraveni Vám nabídnout servis ohledně financování. Ať už hypotéku za nejvýhodnějších podmínek, nebo úvěr bez prokazování příjmů. Na vyžádání Vám rádi zašleme virtuální prohlídku.

Ať už je Vaším snem klidný život uprostřed přírody, nebo život plný vzrušení a dobrodružství, toto je místo, kde se Vaše sny mohou stát skutečností. Tak neváhejte a přijďte se podívat. Těšíme se na Vás. Ev. číslo: 25813.

Lokalita

UliceU háječku
č. domovní / č. orientační374

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky18451
Datum aktualizace23.11.2023
Poloha objektuřadový
Druh objektuSmíšená
Dispozice4 pokoje
Zastavěná plocha m2100
Užitná plocha m292
Plocha parcely m2316
Počet balkónů1
Počet teras1
Počet parkovišť1
Počet garáží
Počet bazénů1
Počet podlaží objektu2
KategorieDomy a vily
Druh domuRodinný dům
Typ domuPatrový
Stav domuVelmi dobrý

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: phone: