Zpět na výpis

Prodej rekreačního objektu v Křečovicích

Křečovice
Rekreační
Autobus
Před rekonstrukcí
G - Mimořádně nehospodárná
200 m2
3 990 000 19 950 Kč / m2
Datum vložení: 26.01.2024 Poslední aktualizace: 01.03.2024

Nabídka prodeje objektu určeného k rodinné rekreaci, který se nachází v obci Křečovice, v katastrálním území Živohošť, v okrese Benešov. Stavba je určená k celkové rekonstrukci nebo ke zbourání a výstavby nové stavby na původním půdorysu.

Objekt se nachází na pozemcích parcelní č. St. 71/1 a 1390/2, o celkové ploše 1 815 m2. Pozemky se nachází v zóně Z19 - zastavitelná plocha, při maximální zastavitelnosti 100 m2. Na pozemek je přivedena elektřina, odpad je řešený septikem, vodu bude nutné řešit vlastní studnou.

Živohošť je vesnice v Povltaví, ležící na obou březích Vltavy. Levobřežní část (někdy též Stará Živohošť) patří do katastrálního území Křeničná obce Chotilsko v okrese Příbram. V roce 2011 zde trvale žilo třináct obyvatel. Pravobřežní katastrální území a evidenční část obce Živohošť je součástí obce Křečovice v okrese Benešov. Hlavní rekreační část, obklopená zákrutou přehradní nádrže, se jmenuje Nová Živohošť.

Spojení mezi Starou a Novou Živohoští napříč přehradní nádrží zajišťuje čtyřikrát denně lodní linka Lodní dopravy Slapy. Obě části Živohoště leží na území obsluhovaném Pražskou integrovanou dopravou. Do levobřežní Staré Živohoště zajíždí celoročně v pracovních dnech autobusová linka 439 z Nového Knína, do pravobřežní Nové Živohoště i přes větší trvalé osídlení jezdí autobusová linka 454 z Benešova celotýdenně pouze v letní sezóně (s výjimkou jediného celoročního ranního spoje).

Pokud hledáte jedinečnou možnost bydlení v nádherné lokalitě Povltaví, nenechte si ujít tuto nabídku. Kompletní financování Vám samozřejmě zajistíme. Neplatíte nám žádnou provizi, naše služby jsou pro kupující zcela zdarma!

Lokalita

OkresBenešov
ObecKřečovice
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky00073
Datum aktualizace01.03.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuPolosamota
Dispozice5 a více pokojů
Užitná plocha m2200
Plocha parcely m21815
Počet garáží
ElektřinaElektro - 230 V
DopravaAutobus
KategorieRekreační
Typ domuPatrový
Stav objektuPřed rekonstrukcí
OdpadSeptik

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: fname: phone: