Zpět na výpis

Prodej rodinného domu 140 m2, pozemek 750 m2, Nová Živohošť, okres Benešov

Křečovice
Domy
Po rekonstrukci
4 pokoje
Parkování
Autobus
D - Méně úsporná
140 m2
6 990 000 49 928,57 Kč / m2
Datum vložení: 30.04.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve velmi atraktivní lokalitě Nová Živohošť s pozemkem 750 m2, pouhých 200 m chůze od River Mariny (kotviště lodí) a pláže.

Dům je z větší části po rekonstrukci. Je napojen na elektřinu 3xfáze-25A a obecní vodovod. Odpady jsou svedeny do septiku. Pozemek je oplocen a přístup je zajištěn po obecní komunikaci. V suterénu domu se nachází sklep, který je velmi prostorný.

Na pozemku také naleznete zděnou prostornou stavbu zahradní kuchyně s krbem k příjemnému posezení s přáteli. Součástí této stavby je i uzamykatelná kůlna.

Nemovitost je určena k trvalému bydlení. Vzhledem k lokalitě se také dá velmi dobře pronajímat k rekreaci. Nyní majitelé dům krátkodobě pronajímají k rekreaci hostům po dvou apartmánech. Finanční analýzu si můžete vyžádat od makléře.


Živohošť,
Původně se jednalo o obec Živohošť, která byla důsledku výstavby Slapské přehrady téměř celá zatopena a rozdělena na dvě části, Starou a Novou Živohošť

Nová Živohošť: Toto místo je proslulé jako rekreační středisko a prázdninové letovisko na břehu řeky Vltavy. Nachází se zde několik restauračních zařízení, veřejné tábořiště, lidé sem jezdí za odpočinkem do svých chat a domů, kterých je na Nové Živohošti nespočet. Je zde také samoobsluha a trafika. Nová Živohošť je známá svými písečnými plážemi, také proto je jedním z nejoblíbenějších míst ke strávení letních prázdnin. Ve středisku Juniorcamp si lidé mohou zahrát tenis, minigolf nebo sjet tobogánem. Sídlí zde Caravan Club, kde mohou lidé nechávat své karavany přes zimu.
Nová Živohošť je stále se rozvíjející atraktivní lokalitou a to zejména v letních měsících. Můžete zde využívat Mariny a kotviště pro soukromé lodě a plavidla, hospůdky, veškeré vodní sporty, vodní lyžování, jet ski, windsurfing, jachtaření, potápění, paddleboarding. Pro vyznavače turistiky a cyklistiky jsou zde ideální podmínky( spousty stezek pro pěší i cyklisty) v krásné přírodě.

Doprava
Obě části Živohoště leží na území obsluhovaném Pražskou integrovanou dopravou. Do levobřežní Staré Živohoště zajíždí celoročně v pracovních dnech autobusová linka 439 z Nového Knína, do pravobřežní Nové Živohoště jezdí autobusová linka 454 z Benešova celotýdenně.
Z Prahy autem cesta trvá 45 min.

Pro další informace a domluvení termínu prohlídky, kontaktujte prosím makléře.

Lokalita

OkresBenešov
ObecKřečovice
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky13830/2918
Datum aktualizace21.05.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuCentrum obce
Dispozice4 pokoje
VybavenoAno
Zastavěná plocha m275
Užitná plocha m2140
Plocha parcely m2750
Počet parkovišť1
Počet garáží
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
ZástavbaRekreační
TopeníLokální tuhá paliva
DopravaSilnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Plocha zahrady m2675
Počet podlaží objektu2
KategorieDomy
Druh domuRodinný dům
Typ domuPatrový
Stav domuPo rekonstrukci
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadSeptik

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaD - Méně úsporná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: email: