Zpět na výpis

Prodej rodinného domu a pozemku, REZERVOVÁNO

Prackovice nad Labem
Domy
Špatný
4 pokoje
Parkování
G - Mimořádně nehospodárná
146 m2
500 000 3 424,66 Kč / m2
Datum vložení: 14.05.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízíme na prodej pozemek vhodný pro výstavbu rodinného domu, zemědělské usedlosti, ale i objektu pro komerční využití. Nachází se přímo na náměstí v Prackovicích nad Labem.

Celková výměra 1288 m² Vám poskytne opravdu široké možnosti využití. Na pozemku je stávající objekt s číslem popisným. Dům je ve špatném technickém stavu. Můžete jej zrekonstruovat nebo provést demolici a na půdorysné ploše vystavět objekt nový.

Občanská vybavenost je zastoupena mateřskou školou (28 dětí), poštou, dvěma lidovýma knihovnami. V obci je také obchod a dvě vlakové zastávky. Pouhých 20 minut od Prackovic nad Labem je napojení na dálnici D8.

Zahradní plochy kolem domu mají velkorysých 1142 m². Prostorná zahrada je rovinatá se vzrostlými ovocnými stromy a vlašským ořešákem. K dispozici je zde kůlna pro uložení zahradního náčiní. Dále je k dispozici posezení s pergolou a krbovými kamny.

Prackovice nad Labem Vám nabízejí bydlení v naprostém klidu uprostřed Českého středohoří severně od České brány. Okolí Vás nadchne nejen úžasnou nedotčenou přírodou, ale i komfortem v podobě občanské vybavenosti.

Doporučujeme Vám prohlédnout si i videoprezentaci u inzerátu. Některé realitní inzertní servery přehrání videa nepodporují. V takovém případě nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám video zašleme.

Na koupi pozemku Vám pomůžeme sjednat financování. Rádi Vám poskytneme kompletní podklady a informace k poloze inženýrských sítí (voda, kanalizace, elektřina) a bližší informace o územním plánu (včetně stavebních regulativ). Pro více informací mne neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 643492.

Lokalita

OkresLitoměřice
ObecPrackovice nad Labem
UliceSkryto
č. domovní / č. orientační45

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky1269
Datum aktualizace21.05.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuKamenná
Dispozice4 pokoje
Zastavěná plocha m2146
Užitná plocha m2146
Plocha parcely m21288
Celková podlahová plocha m2146
Počet parkovišť1
Počet garáží
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
TelekomunikaceInternet
Počet podlaží objektu2
KategorieDomy
Druh domuRodinný dům
Typ domuPatrový
Stav domušpatný

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
email: phone: