Zpět na výpis

Prodej rodinného domu Hodějice.

Hodějice
Domy
Před rekonstrukcí
4 pokoje
G - Mimořádně nehospodárná
85 m2
3 128 475 36 805,59 Kč / m2
Datum vložení: 22.11.2023 Poslední aktualizace: 22.11.2023

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji řadový, přízemní rodinný dům s dvorkem a zahradou v obci Hodějice. Dům, dispozičně řešený jako menší 4+1 s podlahovou plochou cca 96 m2, se nachází na pozemku o celkové výměře 316 m2.

Za vstupními dveřmi domu se nachází prostorné zádveří, na něž navazuje chodba, která umožňuje průchod do zadní části domu a vstup do zahrady, dále do komory, ve které jsou schody vedoucí na půdu. Z chodby vstoupíme také do hlavní části domu, kde je jídelní část, za ní vstup do kuchyně, koupelny a obývacího pokoje. V obývacím pokoji je dále vstup do ložnice a menšího pokoje. Obytné místnosti jsou situovány do ulice, kuchyně s jídelní částí do zahrady. Zahrada za domem je uzavřená. V její zadní části je původní stavení, které dříve sloužilo jako dílna. Nabízí se zde možnost vytvoření příjemného, klidného místa k odpočinku a relaxaci.

Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, která byla započata výměnou oken, vstupních venkovních dveří z hlavní i vedlejší části domu. Dispozice domu nabízí možnost půdní vestavby, rozšíření obytné plochy a tím i možnost využití pro pěkné rodinné zázemí nebo rekreaci.

Dům je vytápěn ústředním topením, plynovým kotlem. V jídelní části je komín. Nový majitel domu tak může využít možnost vytápění krbovými kamny. Pro ohřev vody je využíván elektrický bojler. Zdrojem pitné vody je studna na zahradě. U domu je umístěna přípojka k obecnímu vodovodu. Odpad je řešen napojením na obecní kanalizaci a čističku odpadních vod. Elektřina je 230V. Přípojka k optickému internetu je k dispozici v domě.

Obec Hodějice je samostatnou obcí v okrese Vyškov. Rozkládá se 4 km východně od Slavkova u Brna v průměrné nadmořské výšce 223 m, v současné době zde žije 1088 obyvatel.

Vybavenost obce zahrnuje mateřskou školu, základní školu až do 5. ročníku, koupaliště, dobře zásobovaný obchod, pohostinství, kadeřnictví, hřiště na kopanou, hřiště s umělým povrchem a osvětlením, dětské hřiště, hasičské cvičiště a kostel sv. Bartoloměje. Obecní rybník nabízí možnost rybaření. V obci působí různé spolky a sdružení, jako je Myslivecký spolek, hasiči, TJ Sokol a další. Pořádají zde různé společenské, sportovní akce včetně akcí pro děti a občany všech věkových kategorií.

V obci a její těsné blízkosti je možné najít různé pracovní příležitosti.

Doprava z obce je zajištěna veřejnou autobusovou dopravou směrem do Slavkova u Brna. Dobrá dostupnost autem je k Vyškovu, směrem Uherské Hradiště po silnici 50 a směrem na Brno dálnicí D1.

Lokalita

OkresVyškov
UliceSkryto
č. domovní / č. orientační168

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0306
Datum aktualizace22.11.2023
K dispozici od06.11.2023
Poloha objektuřadový
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice4 pokoje
VybavenoAno
Zastavěná plocha m2113
Užitná plocha m285
Plocha parcely m2316
Počet garáží
Datum nastěhování06.11.2023
Počet podlaží objektu1
KategorieDomy a vily
Druh domuRodinný dům
Typ domuPřízemní
Stav domuPřed rekonstrukcí

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Kontakt - SMS reality s.r.o.

Kontakt na realitní kancelář SMS reality s.r.o.

Hvězdova 1716
14000 Praha

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: fullname: email: lname: phone: