Zpět na výpis

Prodej rodinného domu, pozemek 630 m², Český Těšín

Pod Zvonek, Český Těšín
Domy
Velmi dobrý
1 pokoj
G - Mimořádně nehospodárná
350 m2
5 950 000 17 000 Kč / m2
Datum vložení: 27.04.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

BO! si Vám dovolím nabídnout k prodeji rodinný dům, momentálně vedený jako komerční objekt, který se nachází ve velice klidné části města Český Těšín, ul. Pod Zvonek.

Tato budova je promyšleně navržena tak, aby nabídla rozmanité a flexibilní možnosti využití v obou podlažích. V přízemí se momentálně nacházejí obchodně skladovací plochy, které poskytují ideální prostor pro podnikání s možností skladování nebo prodeje. Dále zde naleznete sociální zázemí. Administrativní prostory v přízemí poskytují ideální místo pro řízení a koordinaci obchodních operací.

Ve druhém nadzemním podlaží jsou vyhrazeny prostory pro administrativní činnosti, což zahrnuje kanceláře a další pracovní prostory. Opět zde naleznete sociální zázemí.

Toto uspořádání nabízí ideální kombinaci prostor pro obchodní aktivity a administrativní operace. Přizpůsobitelnost každého podlaží dává novému majiteli možnost upravit prostor podle konkrétních potřeb a rozvojových plánů.

S možností přeměny budovy na bytové jednotky by tento komplex mohl sloužit jako rezidenční nebo smíšený prostor, čímž by nabídl širokou škálu investičních možností. Nejenže tato budova splňuje aktuální obchodní potřeby, ale také má potenciál přizpůsobit se budoucím trendům a potřebám trhu.

Historie této nemovitosti je z roku 1960.

V roce 2005 byly provedeny zásadní modernizace, včetně výměny oken za plastová, rekonstrukce ústředního topení a rozvodů, a modernizace sociálního zázemí. Tato investice zásadním způsobem zvýšila energetickou efektivitu budovy a komfort pro budoucí uživatele.

V dalším kroku modernizace v roce 2014 byly vstupní dveře nahrazeny elegantními hliníkovými, což přispělo nejen k estetickému vzhledu objektu, ale i k jeho bezpečnosti a odolnosti proti vnějším vlivům. Roku 2016 byl realizován nátěr fasády a střešních ploch, což zajišťuje nejen ochranu před povětrnostními vlivy, ale také přispívá k dlouhodobé udržitelnosti budovy.

Dům je kompletně napojen na obecní infrastrukturu, včetně vodovodu, kanalizace a plynu, což zajišťuje bezproblémový chod všech potřebných služeb. Zpevněná plocha v přední části pozemku je určena pro parkování, což je v rámci dnešního uspěchaného života neocenitelná výhoda.

Výhodná poloha v blízkosti veřejné dopravy (MHD v dosahu 100 m), škol a školek, a obchodů s potravinami poskytuje budoucím uživatelům pohodlný a dostupný životní styl.

S prostorným pozemkem o velikosti 630 m² a možností přeměny na dvě samostatné bytové jednotky nabízí tato nemovitost široké možnosti využití v souladu s individuálními potřebami a vizí investora.

Ráda Vás touto nemovitostí provedu osobně, neváhejte si domluvit termín prohlídky. S vyřízením financování Vám rádi pomůžeme.

Lokalita

OkresKarviná
ObecČeský Těšín
UlicePod Zvonek
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky3875
Datum aktualizace21.05.2024
K dispozici od11.11.2023
Poloha objektuřadový
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice1 pokoj
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2411
Užitná plocha m2350
Plocha parcely m2630
Počet garáží
Datum nastěhování11.11.2023
Počet podlaží objektu1
KategorieDomy
Druh domuRodinný dům
Typ domuPatrový
Stav domuVelmi dobrý

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: phone: