Zpět na výpis

Prodej rodinného domu s komerčním prostorem, Žatec

Nákladní, Žatec
Komerční
Velmi dobrý
G - Mimořádně nehospodárná
4 160 000 4 160 000 Kč / m2
Datum vložení: 17.07.2024 Poslední aktualizace: 17.07.2024

V centru města Žatec nabízíme prodej rodinného domu s mezonetovým bytem a nájemním prostorem. Objekt leží na frekventovaném místě města, v roce 2019 zde byla dokončena kompletní rekonstrukce. Možnost koupě za účelem vlastního bydlení v kombinaci s nájmem menšího komerčního prostoru, variantně lze pronajmout také mezonetový byt a užívat příjem z nájmů celého domu. V objektu je nyní nájemce provozující prostory směrující do ulice - je zde provoz kadeřnictví (24,7 m2) ; mezonetový byt (87 m2) aktuálně bez nájemce; dále jsou zde menší suterénní skladové prostory (25,4 m2), které byly v minulosti také pronajaty a nyní jsou volné. Nyní dům generuje příjemný výnos z nájmu, podrobnosti sdělíme na vyžádání.
Realizovaná obnova domu zahrnovala kompletní rekonstrukci všech vnitřních prostor, vnitřních instalací, vybavení domu a celé obálky objektu včetně oken, dveří a fasády. Každý prostor má možnost vlastního odečtu elektřiny a vody, pouze vytápění se realizuje poměrově. Vstup do bytu a skladů je z vnitřního traktu sousedícího pozemku. Přístup ošetřen věcným břemenem přístupu. Tento přístupový pozemek je krytý zámkovou dlažbou, vstup na něj je z ulice Nákladní a po dohodě lze za úplatu realizovat parkování pro 1 osobní auto.

Královské město Žatec "město chmele", je známé jeho bohatou tradicí vaření piva a pěstování chmele. Město se letošním rokem zapsalo do Seznamu světového dědictví UNESCO. Žatec je vyhledávanou investiční lokalitou, která se prudce rozvíjí již několik let a to zejména ve vztahu na rostoucí aktivity firem v blízké průmyslové zóně (autem 6 min.) a tím rostoucí potřeby lidí na služby. Investiční využití tohoto domu je tedy ve vztahu na jeho umístění v centru nesporné.

Veškerá občanská vybavenost dostupná pěší chůzí. Vlastnictví domu generuje velice příjemný nájem. Všechny informace ohledně domu Vám sdělí makléř.

Lokalita

OkresLouny
ObecŽatec
UliceNákladní
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky1854
Datum aktualizace17.07.2024
Druh objektuSmíšená
VybavenoČástečně
ElektřinaElektro - 230 V
OstatníVlastnictví převod
ZástavbaObchodní a obytná
TelekomunikaceInternet
Topeníústřední plynové
KomunikaceDlážděná
Plocha nebytových prostor m250
Užitná plocha přízemí m250
Rok rekonstrukce2019
Kategorie
Účel budovyNákupní středisko
Stav objektuVelmi dobrý
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
PlynPlynovod

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Kontakt - Jarmila Gerstenhöferová

Provedu vás nemovitostí Bc. Jarmila Gerstenhöferová

Kontakt - CERET Reality, s.r.o.

Kontakt na realitní kancelář CERET Reality, s.r.o.

Volyňských Čechů 837
43801 Žatec
+420 725 703 755 jitka.kochova@ceret.cz

Kontaktní formulář

*
*
*
email: phone: fname: fullname: lname: