Zpět na výpis

Prodej rozestavěné novostavby domu 4+kk v obci Vojkovice

Vojkovice
Domy
Novostavba
4 pokoje
Výtah
A - Mimořádně úsporná
125 m2
5 990 000 47 920 Kč / m2 vč. DPH
Datum vložení: 29.01.2024 Poslední aktualizace: 29.01.2024

Nabízíme Vám zprostředkování prodeje rozestavěné novostavby rodinného domu v obci Vojkovice, okres Mělník. Jedná se o prodej levé poloviny dvojdomu, které po kolaudaci získá vlastní číslo popisné, proto lze koupi řešit hypotečním úvěrem. V pravé polovině dvojdomu bydlí jeden vlastník. Vjezdová komunikace je pro oba domy společná. Celková plocha pozemku pod domem vč. zahrady tak činí 623 m2. Na příjezdovou cestu z hlavní komunikaci bude novému vlastníkovi bezplatně zřízeno věcné břemeno chůze a jízdy. Dům se nachází v klidné a současně nezátopové části obce Vojkovice a je schovaný od hlavní silnice u lesa.
Rodinný dům se zastavěnou plochou 154 m2 byl postaven z tepelně izolačních tvárnic Ytong lampda o tloušťce 45 cm a není tak již třeba zateplovat, zbývá jen nastříkat barevnou fasádní omítku. Dům je dispozičně řešen jako 4+kk s dalším úložným prostorem na půdě, v přiložené situaci a půdoryse je možné shlédnout dispoziční uspořádání interiéru.
Na dům s velmi úspornou energetickou třídou „A“ bylo v roce 2023 vydáno pravomocné stavební povolení a nový vlastník si dům již dokončí na své náklady. Kalkulace stavebních nákladů na dokončení činí cca 2 mil. Kč vč. veškerých dokončovacích prací. Současný vlastník zdarma kupujícímu předá veškerou stavební dokumentaci vč. rozpočtu a je ochoten pomoci a zajistit dokončovací práce. Vytápění je navrženo buď tepelným čerpadlem nebo elektrokotlem, podlahové vytápění není instalované. Další možností vytápění je krbovými kamny v obývacím pokoji, hrubá příprava je již také dokončena.
Parkovaní je možné za vjezdovou bránou na dálkové ovládání na vlastním pozemku před domem nebo v přilehlé ulici. Dům i pozemek je kompletně oplocen a již napojen na veškeré inženýrské sítě (elektřina 230 a 380 V, kanalizace i obecní vodovod), plyn je na hranici pozemku, ale není přiveden do domu.
Celé přízemí je prostorné a slunné. V celém domě jsou plastová okna s trojskly, připraveno na pokládku podlahové krytiny, příprava pro instalaci veškerých rozvodů elektřiny i podlahového vytápění v mědi a vody v plastu.
V blízkosti domu je k dispozici pošta, praktický lékař, krásné velké dětské hřiště v borovém háji u fotbalového hřiště, mateřská školka, ZŠ ve Veltrusech, v Kralupech nebo v sousedním Hostíně. Ve Vojkovicích je zastávka autobusu MHD se spojem do Prahy, Neratovic a do Kralup, kde je autobusové a vlakové nádraží s přímým spojem 25 min do centra Prahy na Masarykovo nádraží nebo také PID na různé stanice metra. Vojkovice mají také hezkou vekou pískovnu určenou ke koupání i rybaření, krásné procházky po okolí vč. cyklistiky. Právní servis vč. vyřízení hypotéky ZDARMA.

Lokalita

OkresMělník
ObecVojkovice
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky114
Datum aktualizace29.01.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice4 pokoje
Zastavěná plocha m2154
Užitná plocha m2125
Plocha parcely m2623
Počet garáží
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
OstatníBezbarierový přístup
TopeníLokální tuhá paliva, ústřední elektrické, jiné, Podlahové
DopravaSilnice, MHD
KomunikaceAsfaltová
Plocha zahrady m2469
Rok výstavby2023
Počet podlaží objektu1
KategorieDomy
Druh domuRodinný dům
Typ domuPřízemní
Stav domuNovostavba
OdpadKanalizace

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaA - Mimořádně úsporná (Příloha)
Vyhláška264/2020 Sb.
Spotřeba72 kWh/m² za rok

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: fname: lname: email: