Zpět na výpis

Prodej stavebního pozemku 892 m2 v Mnichovicích na Tehové!

Mnichovice
Pozemky
892 m2
3 890 000 4 360,99 Kč / m2
Datum vložení: 27.04.2024 Poslední aktualizace: 21.05.2024

V zastoupení vlastníků vám nabízím stavební pozemek pro stavbu objektu k bydlení či rodinné rekreaci.

V prodeji je rovinatý pozemek o výměře 892 m2. Nachází se v obci Mnichovice, části Tehová. Pozemek teď z většiny tvoří travnatá plocha a vzrostlá zeleň spolu s chatkou. K pozemku byla vypracována studie, řešící mimo jiné i realizaci kanalizace a vodovodu, a současně na ni bylo vydáno kladné závazné stanovisko pro stavbu rodinného domu od odboru územního plánování v Říčanech. Můžete si zde tedy postavit jeden, nebo i dva domy – viz studie, kterou naleznete ve fotografiích.Pozemek je připojen na elektřinu, voda je zde k dispozici z vrtané studny, odpad je prozatím nutno řešit formou septiku. Je odtud krásný výhled na protější svah a místo je navíc obklopeno zelení. Budete zde tak mít zachovaný klid a soukromí.

Podle územního plánu zde lze v budoucnu, za podmínek, že již bude dokončena nová kanalizace s vodovodem, postavit rodinný dům s maximální zastaveností pozemku 15 % a výškou maximálně 7 m. V současnosti lze na obou pozemcích obývat v objektu rekreačního charakteru, a to buďto v tom stávajícím, nebo v nově postaveném, který může mít rozlohu až 120 m2. Toto místo tak nabízí dvě varianty využití a zástavby.

Nemovitost se nachází v atraktivní lokalitě Mnichovic, odkud se za 30 minut vlakem dostanete do centra Hlavního města. Město Mnichovice disponuje občanskou vybaveností – obchody s potravinami, školou, školkou, poštou, městským úřadem, nespočtem restaurací, veterinou. Mnichovicemi prochází nově postavená cyklostezka, po které se pohodlně dostanete až do Prahy (kolovraty), celá trasa měří 14km.

Pro více informací mě kontaktujte.

Lokalita

OkresPraha-východ
ObecMnichovice
Parcela

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky10973
Datum aktualizace21.05.2024
Umístění objektuKlidná část obce
ElektřinaElektro - 230 V
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2892
VodaVoda - studna
OdpadSeptik

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: