Zpět na výpis

Prodej ubytovacího zařízení 442 m², Holčovice - Komora

Holčovice
Hotely
Velmi dobrý
G - Mimořádně nehospodárná
442 m2
12 540 000 28 371,04 Kč / m2
Datum vložení: 25.05.2024 Poslední aktualizace: 25.05.2024

Představujeme Vám exkluzivní možnost koupě či pronájmu penzionu v Holčovicích v okrese Bruntál. Tento objekt, obklopený nádhernou přírodou a vyznačující se nejčistším vzduchem ve střední Evropě, je ideálním místem pro odpočinek a rekreaci.

Penzion je zděná stavba z roku 1950, původně sloužící jako ozdravovna. Nedávno prošla renovací, v rámci které byla vyměněna okna za plastová, proběhla výměna odpadů, topení a byla provedena nová omítka. Nemovitost je vytápěna automatickým kotlem na tuhá paliva. Penzion nabízí kapacitu přibližně 30 lůžek, restauraci, výčep s posezením a terasou. Restaurace má kapacitu zhruba 50 osob a je vybavena stoly, židlemi a výčepem, který je součástí prodeje.

Nemovitost se skládá ze dvou nadzemních podlaží, podkroví a půdy. V přízemí se nachází restaurace s posezením, terasou, zázemí, sklady, recepce, toalety po rekonstrukci, kuchyně (bez vybavení), technické zázemí s bojlery na ohřev vody a tři samostatné sklady s vnějším vstupem, aktuálně využívané jako dřevník. Elektrické rozvody jsou z větší části měděné a odpadní vody jsou řešeny žumpou.

V prvním patře se nachází 7 pokojů, každý s vlastní koupelnou a toaletou. Druhé patro nabízí apartmán také s koupelnou a toaletou dříve využívaný jako služební byt. Prostorná půda je po celé délce budovy. Celý areál je oplocený a má vlastní studnu.

Na pozemku vedle penzionu se nacházejí dřevěné chatky s kapacitou 50 lůžek, které dříve sloužily jako ubytování pro pionýrské tábory. Tyto chatky jsou součástí prodeje. Okolní příroda a hory činí z penzionu ideální místo pro provozování škol v přírodě a letních táborů.

Nemovitost je evidována v katastru jako rodinný dům a byla průběžně rekonstruována. Pokoje jsou vybaveny základním nábytkem, včetně postelí, skříní a botníků.

Penzion je také možné po domluvě pronajmout. Pronájem na dobu jednoho roku s podmínkou následného odkupu činí 30.000 Kč měsíčně.

Lokalita

OkresBruntál
ObecHolčovice
UliceSkryto
č. domovní / č. orientační66

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0008
Datum aktualizace25.05.2024
Druh objektuCihlová
VybavenoČástečně
Zastavěná plocha m2393
Užitná plocha m2442
Plocha parcely m2750
Počet garáží
ElektřinaElektro - 230 V
Topeníústřední tuhá paliva
KomunikaceAsfaltová
Počet podlaží objektu3
KategorieUbytování
Typ domuPřízemní
Typ zařízeníHotel
Stav objektuVelmi dobrý
VodaVoda - dálkový vodovod, Voda - studna
OdpadSeptik
PlynPlynovod

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: email: