Zpět na výpis

prodej zahrady s chatkou v osobním vlastnictví, ul. Hraniční, zahrádkářská kolonie Děčín - Letná (Želenice)

Hraniční, Děčín
Rekreační
Parkování
Velmi dobrý
G - Mimořádně nehospodárná
429 m2
1 040 000 2 424,24 Kč / m2
Datum vložení: 26.06.2024 Poslední aktualizace: 26.06.2024

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rekreační chaty se zahradou o výměře 413 m², která se nachází v zahrádkářské kolonii "Na Skluzu," v městské části Děčín - Letná (Želenice). Zahrádka je v osobním vlastnictví a je velmi hezky strategicky umístěna, asi 100 m po příjezdové cestě od hlavní brány. Navíc přímo před ní se nachází společenský plac, kde se konají různé společenské akce zahrádkářů/s občerstvením/, dále: např. táborák pro děti, Pálení čarodějnic, Dětský den a jiné.
Chata je podezděná, patrová a napojena na elektřinu. Dole jsou dvě místnosti - kuchyň v základním vybavením ( sporák na plynovou bombu), obývací pokoj s televizí a spacím koutem, a také vstupní předsíň. V patře je ložnice, kde se spolehlivě uloží i více osob.
Na závlahu zahrádky se využívá užitková voda, která je čerpána do několika strategicky rozmístěných nádrží. Svod dešťové vody je prováděn do tisícilitrové nádrže za skleníkem. Kohout s pitnou vodou se nachází 20 metrů od pozemku. Výhodou je i malá studánka s podzemní vodou ve sklepních prostorách chatky.
Pozemek je celý oplocen a nechybí na něm ani toaleta. Je zde mnoho ovocných keřů a též i ovocných stromů - meruňka, třešeň, jabloň, špendlíky. Dále lze samozřejmě pěstovat i užitkové plodiny - rajčata, okurky, brambory. Vedle chaty je skleník s vynikající vinnou révou - dvě odrůdy silně plodící. Ke společnému posezení slouží velká venkovní pergola. Pro děti je tu pískoviště, houpačka a také v letních horkých měsících i bazén. Pro osvěžení a celkovou hygienu je vedle chatky zbudována sprcha, do níž je voda hnána čerpadlem.
Zahrada s chatou se nachází ve velmi klidném a příjemném okolím, které nijak nenarušuje rodinou pohodu. Autem pohodlně dojedete až k zahrádce, vyložíte nákup a vše důležité. Možnost parkování je však pouze na place před bránou kolonie, aby se nenarušovaly cesty vedoucí k zahrádkám. Jako všude je nutno dodržovat řád, čistotu i pořádek. Zálohy na elektriku a vodu jsou pravidelně hrazeny a podléhají vyúčtování. Samozřejmostí jsou zde i povinné brigády zahrádkářů.
Je to krásné a klidné místo k odpočinku a relaxaci, zasazené do malebné přírodní scenérie. Neváhejte si sjednat nezávaznou prohlídku, jistě budete nadšení. Kontaktujte mne telefonicky či elektronicky. Ráda vás zahrádkou provedu. Ev. číslo: 647740.

Lokalita

ObecDěčín
UliceHraniční
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky58113
Datum aktualizace26.06.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuSmíšená
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice1 pokoj
Zastavěná plocha m216
Užitná plocha m2429
Plocha parcely m2413
Celková podlahová plocha m2429
Počet parkovišť1
Počet garáží
Počet podlaží objektu1
KategorieChaty
Typ domuPatrový
Stav objektuVelmi dobrý

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: phone: email: fname: fullname: